1500 TL'ye kadar kasa önerilerim

Elinize sağlık güzel, olmuş şu an eksik görmüyorum varsa yazarım.

Ek olarak linkler arasında boşluk bırakmanızı tavsiye ederim böyle görünmesi için:

Yaptım ancak düzelmedi bir tür bug oldu sanırsam. Zaten ilk böyle gözükmesini istemiştim.

Sekira 100R kasayı çıkartmanızı öneririm, o bütçede hava sirkülasyonu açısından çok daha iyileri var.

Bu arada listede şunu göremedim, RGB sevmeyenler için harika kasadır, koyduysanız özür dilerim, gözümden kaçmıştır:

Elinize sağlık.

Bayılıyorum Meshify C'ye. Kesinlikle hayalimdeki kasa fakat ciddi para.

@BerkayZ87önerdiğim kasa şurada daha ucuz, sonradan fark ettim:

Ekledim hocam.
Gel bura!

DarkFlash Pollux yok.
Aerocool Ore Saturn yok.

350 TL altı olanların hepsi kötü.

MSI MAG VAMPIRIC 100R
Dark Guardian Mini (Mini yerine tam boyu alınabilir bence arada çok fark yokken. Önermek biraz saçma olmuş.)
Aerocool Atomic ARGB (Normal sistem kurmaya pek uygun değil. Biraz fantezik bir model.)
Corsair CC-9011201-WW 4000D Airflow (Bu modelin alanı aklında şüphe edebiliriz bence.)
Sekira 100R

Asus TUF kasaların hiçbiri fiyatını hak etmiyor.

Liste daha uzar ama detaylı bakmaya üşendim.

DarkFlash Pollux yok.
Aerocool Ore Saturn yok.

350 TL altı olanların hepsi.

MSI MAG VAMPIRIC 100R
Dark Guardian Mini (Mini yerine tam boyu alınabilir bence.)
Aerocool Atomic ARGB (Normal sistem kurmaya pek uygun değil. Biraz fantezik bir model.)
Corsair CC-9011201-WW 4000D Airflow (Bu modelin alanın aklında şüphe edebiliriz bence.)
Sekira 100R

Liste daha uzar ama detaylı bakmaya üşendim.
  • Pollux stokta yok.
  • Aerocool Ore Saturn fiyatını hak etmiyor.
350 TL'den aşağıya kasa var da biz mi bilmiyoruz? 350 TL bütçeye kadar en iyi hava akışlı değil en kaliteli model amaçlanır. Gidip Gametech, Rampage almaktansa attıklarımı alması daha mantıklı.

• Dark Guardian PRO modeli de var, mini modeli de var, normal hali de var. Okumadığın çok belli oluyor zaten.
  • Aerocool Atomic kasa için normal sistem kurmaya uygun değil demişsin. Alan kişi mATX olduğuna bakmadan mı alacak?
  • Sekira 100R'yi sildim, @RPM de demişti iyi olmadığını.

Fiyatını hak etmiyor.
Fiyatını hak etmeyen kasaları koymak istemiyorsan listenin yarısının gitmesi lazım.

Bu arada Discord'un var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı