1500 TL'ye kadar klavye önerisi

Bütçe
1500

Omerbng

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekipman konusunda o kadar çok sıkıntı yaşadım ki bıktım artık. Son kullandığım iki klavye de sürekli tutukluluk sorunu yaşattı. Tuş sorunu çıkartmayacak klavye arıyorum.
Ek olarak da hissiyatı yani Switch çok önemli.

Şu aralar bu tarz kılavyeler de hoşuma gidiyor örnek: VOOKA Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 TuÅlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Bunun tip olarak aynısı bende var ok tuşları ile üzerindeki ikincil tuşları seri olarak kullanacaksanız sorun çıkarıyor durmadan mod değiştirmek adamı uğraştırıyor.

Bunun tip olarak aynısı bende var ok tuşları ile üzerindeki ikincil tuşları seri olarak kullanacaksanız sorun çıkarıyor durmadan mod değiştirmek adamı uğraştırıyor.

Peki hissiyatı, kalitesi falan nasıl? Bir takılma falan oldu mu? Kullanışı nasıl ve ne zamandır kullanıyorsun?

Peki hissiyatı. Kalitesi falan nasıl? Bir takılma falan oldu mu kullanışı nasıl ve ne zamandır kullanıyorsun

1 yıldır kullanıyorum. Fark ettiğim tek sorun yukarıda yazdığım olay. Küçük olduğu için taşınması da kolay. Takılma olmadı ve yazma hissiyatı güzel. Bu arada benimki bu değil tip olarak aynısı yani bu marka kalitesiz de olabilir.

1 yıldır kullanıyorum. Fark ettiğim tek sorun yukarıda yazdığım olay. Küçük olduğu için taşınması da kolay. Takılma olmadı ve yazma hissiyatı güzel. Bu arada benimki bu değil tip olarak aynısı yani bu marka kalitesiz de olabilir.

Kullandığının linkini atabilir misin?

İkisinden biri alınabilir.

@550519 hocam her zaman en iyi klavye önerilerini yapar o bakabilir aslında. Bu arada hoş geldiniz hocam.

@550519 hocam her zaman en iyi klavye önerilerini yapar o bakabilir aslında. Bu arada hoş geldiniz hocam.
Ekipman konusunda o kadar çok sıkıntı yaşadım ki bıktım artık. Son kullandığım iki klavye de sürekli tutukluluk sorunu yaşattı. Tuş sorunu çıkartmayacak klavye arıyorum.
Ek olarak da hissiyatı yani Switch çok önemli.

Şu aralar bu tarz kılavyeler de hoşuma gidiyor örnek: VOOKA Trol Red Switch Mini Rgb Oyun Klavyesi Gaming Mekanik 62 TuÅlu 18 Rgb Led Usb Tip-c Kablosu Beyaz Fiyatı, Yorumları - Trendyol
O ürünü almayın. Üstteki alıntı yaptığım arkadaşın ürünlerine bakabilirsiniz. Eğer full sized öneriye açıksanız HP OMEN Encoder tercih edilmeli.

En iyi tavsiyeleri de yapamayabilirim bu arada. Uzun zamandır buraya bakmıyorum. Ezbere kaçabilirim.

O ürünü almayın. Üstteki alıntı yaptığım arkadaşın ürünlerine bakabilirsiniz. Eğer Full sized öneriye açıksanız HP Omen Encoder tercih edilmeli.

En iyi tavsiyeleri de yapamayabilirim bu arada. Uzun zamandır buraya bakmıyorum. Ezbere kaçabilirim.

Sağ olun hocam ama bunlar hakında kronik şeyler okumuştum. Daha farklı modeller tavsiye ederseniz memnun olurım. Çünkü ekipman konusunda artık bıktım. O kadar para veriyoruz 1ay sonra tutukluluklar başlıyor. Böyle 1yıl götürsün yeter bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı