1500 TL'ye kadar klavye önerisi

known01

Zeptopat
Daha fazla  
Hocam merhaba klavye arıyorum oyun için çok arada kaldım. Yardımcı olabılecek var mı? Sessiz olsun aile evi malum ve FPS oyunları çok oynarım. Bütçem ise 1000-1500 arası şimdiden teşekkürler.
E-yooso Z-11T kırmızı Switch.
Rk royal kludge RK61.
Razer Ornata V3.
Redragon K617.
Geeky GK65.
Bunlar arasında takılı kaldım. Sessiz ve uzun yıllar götürsün istiyorum oyun için almayı düşünüyorum. Tecrübe ve bilgi sahibi olanlar yazsın da nasiplenelim.
(Önceki klavyem 4 yıl önce aldıgım Rampage X jammer :( )

FPS oyunları oynuyor isen biraz daha biriktirip Rapid Trigger özellikli bir klavye alman oyunlarda pozitif etki yapar. Örn; VXE ATK68

RK61 bunlar arasındaki en mantıklısı.
Hocam bende böyle düşünüyorum ama switch kalitesi olarak E-yooso Z-11T önerildi houmu swıtch dedıler h harfıyle başlıyordu şimdi hatırlayamadım :D çok kaliteli dediler bu konuda bir bilginiz var mı acaba bilgisi olanlar da elbette yazabilir zaman ayrıdıgınız için teşekkür ederim.

FPS oyunları oynuyor isen biraz daha biriktirip Rapid Trigger özellikli bir klavye alman oyunlarda pozitif etki yapar. Örn; VXE ATK68
O kadar maalesef arttıramıyorum.

Son düzenleme:
Hocam bende böyle düşünüyorum ama Switch kalitesi olarak E-yooso Z-11T önerildi houmu Switch dedıler h harfıyle başlıyordu şimdi hatırlayamadım :D çok kaliteli dediler bu konuda bir bilginiz var mı acaba bilgisi olanlar da elbette yazabilir zaman ayrıdıgınız için teşekkür ederim.

O kadar maalesef arttıramıyorum.

Z11T alınmaz. Alacaksan Z11 al. T gereksiz. RK61 Bu bütçenin kralıdır. Amazon Prime üyeliği ile al.

FPS oyunları oynuyor isen biraz daha biriktirip Rapid Trigger özellikli bir klavye alman oyunlarda pozitif etki yapar. Örneğin; VXE ATK68

Bütçenin ne kadar üstünde haberiniz vardır inşallah. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı