1500 TL'ye Kadar Laptop Önerisi

EssenceTurk

Hectopat
Daha fazla  
1500 TL' lik bir bütçeye göre uzun süreli kullanılabilecek laptop önerir misiniz ?

Bilgisayarda çok fazla oyun oynanmayacak fakat kötü bir ekran kartı olmasını tercih etmiyorum.

Son düzenleme:
EssenceTurk, bence o fiyata alınabilecek en iyi ve en güncel sistem X550LN'dir. Şaşmayın derim.

4 GB'lık model ile arasında hayli fark varmış, yeni farkettim. 4 GB'lık modeli alıp dilerseniz 4 GB RAM daha ekleyebilirsiniz. Size kalmış.

EssenceTurk, bence o fiyata alınabilecek en iyi ve en güncel sistem X550LN'dir. Şaşmayın derim.

4 GB'lık model ile arasında hayli fark varmış, yeni farkettim. 4 GB'lık modeli alıp dilerseniz 4 GB RAM daha ekleyebilirsiniz. Size kalmış.

Son önerdiği 1200 liralık olanı mı diyorsunuz 1600 tl olanı mı ? 1200 tl olanı almak daha uygun gibi, arasında bir fark var mıdır sizce ?

Aradaki fark bir de ucuz olan modelin harddiskinin 500 GB olması. Bana sorarsan 1267 TL'ye ucuz olan laptobu al. 4 GB RAM yeterlidir çünkü. Aradaki farka ileride SSD takarsın laptoba.

Abi benim youtube kanalim var onda video yok cunku bende bilgisayar yok oyun bilgisayari ariyorum butce 1500 eger guzel bir seyse yorum yazarsaniz sevinirim

Asus X550JK-XO012D bulabilecegin en uygun fiyata en iyi laptop hemen hemen tum oyunlari ultrada oynayabilirsin en kotu high de oynarsin :D
Bu arada dolar suan rekor kirmakla mesgul :D biraz beklemeni oneririm secimden sonra baya bi dusmesi bekleniyor :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı