1500 TL'ye kadar mini klavye önerisi

Rampage genelde kaliteli malzemeyi azaltıp insanları çekmek için malzemenin içine renkli ışık koyuyor. Firma klavyeye sadece marka basıyor. Sırf garanti olsun diye kalitesi düşük bir klavyeyi yüksek fiyata almaya ondan daha iyi klavyeler varken almaya hiç gerek yok.

Bilmiyorum ama şu ana kadar kalitesinde falan hiçbir sorun yaşamadım diye yazdım yaşarsam falan yazarım.

Yine de sağ ol.

%10 kuponu uygula ve Amazon Prime ile al.

1500-1550 gibi bir şey tutuyor dediğim şekilde yaparsan.

@Kaan Diktaş tavsilerinizde genelde RK61 ve AK873 öneriyordunuz ve RK61'i dün sipariş geçtim. Işıkları, kablosuz bağlantı özellikleri benim de hoşuma gitmedi değil 😃 RK61'i 10 yaşındaki oğlum için aldım genelde Roblox ve Forza 5 oynar ve genelde de Xbox kontrolcü ile oynar. Çok direndim ama illa mavi anahtarlı olsun dedi, odalarımız yan yana ses yüzünden pişman olur muyum😄 AK873 tercih etmememin negatif tarafı var mı? Şu an sipariş onay aşamasında, sizin de yorumunuzla iptal de edebilirim.

@Kaan Diktaş tavsilerinizde genelde RK61 ve AK873 öneriyordunuz ve RK61'i dün sipariş geçtim. Işıkları, kablosuz bağlantı özellikleri benim de hoşuma gitmedi değil 😃 RK61'i 10 yaşındaki oğlum için aldım genelde Roblox ve Forza 5 oynar ve genelde de Xbox kontrolcü ile oynar. Çok direndim ama illa mavi anahtarlı olsun dedi, odalarımız yan yana ses yüzünden pişman olur muyum😄 AK873 tercih etmememin negatif tarafı var mı? Şu an sipariş onay aşamasında, sizin de yorumunuzla iptal de edebilirim.

AK873 tercih etmemenin negatif bir tarafını görmezsiniz. %60 klavye istiyorsanız RK61 iyi bir seçenektir. Odalarınız yan yana ve duvarların yalıtımı kötü ise kesinlikle blue Switch sesini fazlasıyla duyarsınız.

Hocam alın mavi anahar. En kötü ileride değişir. Hevesini kırmayın.

Geri
Yukarı