1500 TL'ye kadar mouse önerisi

Hocam arkadaşım alacak mouse onun için araştırıyordum SteelSeries Sensei Ten var ve orta tuş kronik sorunlu olunca mouse arıyalım dedik. A950 Pro alınır mı? Gecikme sorunu vs kronik bir sorunu var mı sensörü tatmin eder mi?

Bende Razer Viper Mini var çok güzel mouse ama fiyatı almış başını gitmiş. Bu önerdiklerinizi arkadaşıma gösteriyorum başka modeller var ise seçip alacağız birini herkese teşekkürler.

Hocam arkadaşım alacak mouse onun için araştırıyordum SteelSeries Sensei Ten var ve orta tuş kronik sorunlu olunca mouse arıyalım dedik. A950 Pro alınır mı? Gecikme sorunu vs kronik bir sorunu var mı sensörü tatmin eder mi?

Sensörü Paw 3395 piyasadaki en iyi sensör. Gecikme sorunu öyle kablosuz farelerin hepsinde olacak diye bir şey yok, şu anda çoğu oyuncu faresi wireless. Alınır.

Arkadaşlar merhaba, bütçem 1500TL ve kablolu kablosuz, kaliteli iyi bir mouse önerirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
Resimlere göre elinin boyutu kaç cm olduğunu ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun belirtirsen yardımcı olabiliriz.
1705006938326.png

1705006946203.png

Yeni konular

Geri
Yukarı