1500 TL'ye kadar oyuncu kulaklık önerisi

Hocam biraz daha araştırma yapıp düşününce en mantıklı modelin Arctis Nova 1 modeli olduğuna karar verdim tasarım olarak HyperX modeller daha güzel olsa da teknolojik bakımdan daha yeni ve diri bir ürün olmasından ötürü SteelSeries mantıklı bir tercih olacaktır benim açımdan.
İncehesap.comdan sipariş vermeyi düşünüyorum eğer daha iyi bir satıcı önerin varsa alabilirim şu an da 1729 TL.

Amazon'dan alabilirsin başka seçenek yok diye biliyorum bazı cin fikirler 2000 liraya satıyor en ucuz 1729 nova 1 rahat ohm i yüksek diğer kulaklıklara nazaran ama tiz sesleri güzel veremeyebilir ama gerisi güzel 7.1'i aratmaz kendinden dönüştürücüsüde var 360 uzanimsal sesi var 7.1 olmadığı için çok iyi bir kulaklık HyperX ile aynı kalite hatta daha iyisi bir tık güncel ve sonar yazılımı çok iyi.

Amazon'dan alabilirsin başka seçenek yok diye biliyorum bazı cin fikirler 2000 liraya satıyor en ucuz 1729 nova 1 rahat ohm i yüksek diğer kulaklıklara nazaran ama tiz sesleri güzel veremeyebilir ama gerisi güzel 7.1'i aratmaz kendinden dönüştürücüsüde var 360 uzanimsal sesi var 7.1 olmadığı için çok iyi bir kulaklık HyperX ile aynı kalite hatta daha iyisi bir tık güncel ve sonar yazılımı çok iyi.

Tamamdır hocam bugün inchesabın indirim gecesi var onu bekleyeceğim belki indirime girer umarım sorun çıkmaz alırım. Kolay gelsin.

Tamamdır hocam bugün inchesabın indirim gecesi var onu bekleyeceğim belki indirime girer umarım sorun çıkmaz alırım. Kolay gelsin.

Umarım sağsalim elinize ulaşır servisi çok iyidir sıkıntı çıkarsa gönderin mesrla konuda okuduğumda adam nova 3'unu kendisi hata ile kırmış müşteri hatası demek yerine yenisi göndermişler kargodan geldiğinde sağlam olduğuna emin olun başınız ağrımasın.

Umarım sağsalim elinize ulaşır servisi çok iyidir sıkıntı çıkarsa gönderin mesrla konuda okuduğumda adam nova 3'unu kendisi hata ile kırmış müşteri hatası demek yerine yenisi göndermişler kargodan geldiğinde sağlam olduğuna emin olun başınız ağrımasın.

Merhaba hocam düşün epeyce düşündüm ve Razer BlackShark v2X modelini aldım. Arada 330 TL fark vardı ve bu farkın değmeyeceğini düşünündüm. 330 TL az bir para değil Razer modelinin beni üzmeyeceğini umut ediyorum ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Merhaba hocam düşün epeyce düşündüm ve Razer BlackShark v2X modelini aldım. Arada 330 TL fark vardı ve bu farkın değmeyeceğini düşünündüm. 330 TL az bir para değil Razer modelinin beni üzmeyeceğini umut ediyorum ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Değer 2 side parasına değer onu önermemin sebebi yazılımı kalitesi saklanabilir mikrofonu o seviyede kulaklıklara göre yüksek Ohm değeri ve kulaklık kontrolleri giriş seviyesi bir kulaklık zaten ama çok iyi 3.5mm ama 7.1 aratmayan 360 uzanımsal ses teknolojisi ve yazılımının güncel olup tüm oyunları desteklediği için önermiştim ama Razer da güzel bir tercih ben kullandığımda pişman olmuştum ama benim kullandığım Razer Kraken X Lite bilmiyorum banamı kötü geldi yoksa harbiden mi kötü anlamadım ama BlackShark v2X bu kadar boşuna önerilmez umarım sağlam şekilde elinize ulaşır ve de memnun kalırsınız iyi günler.

Geri
Yukarı