1500 TL'ye kadar red switch klavye önerisi

Bütçe
1500

faruk_koc7

Femtopat
Daha fazla  
Hocam 1500TL üstüne çıkmak istemiyorum ancak 200-300 TL üstüne çık şunu al değer derseniz de çıkarım sıkıntı olmaz.

Full board istiyorsanız birkaç saat önce 999TL idi. İndirim bitmiş 1199TL olmuş. Klavye hakkında fazla bilgim yok. Başka bir konuda 1000TL bandında önerildiğini gördüğüm için yazıyorum.

Hocam bu gözler Bloody önerildiğini gördü ya ben yorum yapmak istemiyorum. 🥲
2.el düşünürseniz çok daha uyguna bulabileceğiniz ve Cherry switch kullanan bir model öneresinde bulunayım;

Corsair K68 Red​

Hocam bu gözler Bloody önerildiğini gördü ya ben yorum yapmak istemiyorum. 🥲
2.el düşünürseniz çok daha uyguna bulabileceğiniz ve Cherry Switch kullanan bir model öneresinde bulunayım;

Corsair K68 red​

Bilmiyorum belki Gaming gecesi indirimi diye önermişlerdir. Ben de bugün gördüm indirim vardır diye yazdım ama bitmiş.

Önerdiğin RK61 kablolu olan model. Alınmaz. Bu bütçede bu iki üründen başka ürüne bakma derim.

Yurt dışı istenmiyorsa atılan Corsair K60 alınır.

Önerdiğin RK61 kablolu olan model. Alınmaz. Bu bütçede bu iki üründen başka ürüne bakma derim.

Yurt dışı istenmiyorsa atılan Corsair K60 alınır.
Yurt dışı olabilir hocam sıkıntı olmaz eğer güvenlik açısından bir sıkıntı olmuyorsa.

Bir de şu model hakkında fikirleriniz nedir 79.43AU $ 20% OFF|Mekanik klavye oyun klavyesi Machenike K500 kablolu klavye sıcak deÄiÅtirilebilir 94 tuÅları RGB ıÅık Mac pencereler| | - AliExpress

Yeni konular

Geri
Yukarı