1500 TL'ye kadar TKL klavye önerisi

HyperX 2088 lira çok fazla. 1700 lira görünen görsel ile linkteki ürün aynı değil, TKL klavye değil. tam boy. Akko gibi garantisi olmayan klavyeler almak da bir risk. Değmez.

Kendim 1 yıldır kullanmış olduğum klavyemi öneriyorum. Fiyatı 1100₺-1500₺ arası sürekli değişiyor. En ufak bir sorun yaşamadım ve çok memnunum.

İncehesap indirim gecesinde bir cuma akşamı arkadaşım aldı, 1100 liraydı bir hafta sonra iade etti. Sorun çıktı. O ve Ö sürekli basılı gibi algılıyordu.

HyperX 2088 lira çok fazla. 1700 lira görünen görsel ile linkteki ürün aynı değil, TKL klavye değil. tam boy. Akko gibi garantisi olmayan klavyeler almak da bir risk. Değmez.

İncehesap indirim gecesinde bir cuma akşamı arkadaşım aldı, 1100 liraydı bir hafta sonra iade etti. Sorun çıktı. O ve Ö sürekli basılı gibi algılıyordu.
Akakçe'nin hatası 🤔 Core modeli değilmiş.
İkinci kısma katılmıyorum, muhtemelen TR'de garantisi yok ama kumar oynardım şahsen. Attığım modeller switch olarak vesaire ROG'a kıyasla daha iyi, ROG'un geri ödemesini aylarca alamayanlar var. Bunlar da onu almamak için etkenler.

Akakçe'nin hatası 🤔 Core modeli değilmiş.
İkinci kısma katılmıyorum, muhtemelen TR'de garantisi yok ama kumar oynardım şahsen. Attığım modeller switch olarak vesaire ROG'a kıyasla daha iyi, ROG'un geri ödemesini aylarca alamayanlar var. Bunlar da onu almamak için etkenler.
ROG'un geri ödemesi 90 gün içinde yapılıyor. Tamamen uydurma bir bilgi. Klavyeyi aldıktan sonra 10 gün içinde alıp alamayacağınız size bildiriliyor. Alamama gibi bir durum olsa banka bilgilerini girerken görüyorsunuz da, daha önce 2 kampanyasından aldım, şimdiki kampanyada'da hem klavye hem Rog cetra kulaklık aldım, geri ödemesi onaylandı. Swift ile yurt dışından geliyor ödeme. Gelmeyecek olsa iade şansı her zaman var. AKKO iyi bir klavye olabillir, 1500 lirayı da çöpe atma riskine gerek yok. Sarı anahtarların 50 gF çalışma kuvveti var yani başka klavyelere göre sert tuşlar herkes tercih etmeyebilir. Asus NX anahtarlarda 40 gf. Akko F/P ürünü gibi duruyor şekli şemali yapısı üstteki 3 tuşun PBT oluşu hoş fakat dediğim gibi mükemmel bir klavye için hadi bu kumarı oynayayım denilebilecek bir ürün değil bence, fiyat performans ürününe ürün garantisi yokken para yatırmak için bütçe derdinin olmaması gerek.

Üstelik klavye Türkçe bile değil para verdiği üründe Windows'tan klavyeyi Türkçe yapıp yer mi ezberleyecek alan kişi ya da sticker mı yapıştıracak. Yazılım ile uğraşan biri olsa neyse tercih eder de. Akko güzel görünüyor ama tam anlamıyla manasız kalıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı