1500 TL'ye kar-kış için bot önerisi

• Konuyu başlatan Fikop
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 411
scooter'dan daha iyiler mi ?

Su Geçirmez Deri Bej Erkek Outdoor Bot M1210CBJ-Scooter | Scooter
Ek olarak almayı planladığım scooter bot bu tarz. Diğer markalarda buna benzer modeller var mı?
Benzer modeller hocam, fiyatları da benzer. Piyasadaki çoğu ürünün modeli birbirine benziyor zaten artık.

Under armour ürünlerini inceleyebilirsiniz bazıları Bluetooth özellikli oluyor.
Markaya göre fiyatı oldukça iyi.

Under armour ürünlerini inceleyebilirsiniz bazıları Bluetooth özellikli oluyor.
Bluetooth ne işime yaracak ?

Marka iyi ama ürünün linkindeki fotoğraf pek iç açıcı gözükmüyor.
Aklımda olan şimdilik bu, çok fazla dikiş ve katman olan şeyleri sevmiyorum ama rengi ve tasarımı hoşuma gitti. Yüksek ihtimalle dikişi daha az ve benzer bir rengi olan model alacağım.

Under armor olanın stoğu sanırsam bitik :).

Biliyorum hocam, onun için öyle yanıt verdim. Under Armour'un daha pahalı olacağını düşünürdüm.

Almayı düşünür müsünüz hocam peki bu ayakkabıyı.

Bluetooth ne işime yaracak?

Aklımda olan şimdilik bu, çok fazla dikiş ve katman olan şeyleri sevmiyorum ama rengi ve tasarımı hoşuma gitti. Yüksek ihtimalle dikişi daha az ve benzer bir rengi olan model alacağım.

Under Armor olanın stoku sanırsam bitik :).

Hocam Bluetooth ayakkabılarına eklediği bir özellik işte günde kaç adım attınız falan kaç kalori yaktınız falan filan telefonunuzdan kontrol edebiliyorsunuz.

Bluetooth ne işime yaracak?

Under Armor olanın stoku sanırsam bitik :).

Evet stoku bitmiş kaliteli ve ucuz olduğu için ben olsam bende alırdım hocam ayakkabıyı isteyen arkadaş isterse emailini falan bıraksın sitesine gelince yenisi haber verirler.

Geri
Yukarı