1500 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
1500-2000
Yay sesi olmasa da açıkçası fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. Yazılımı düzeldi ise indirimde uygun fiyatlardan bakılabilir.

İyi bir model değil. Trendyol'da bu şekilde çok fazla ne olduğu belli olmayan görüntü olarak güzel modeller satılıyor.

Hocam ben direk bu klavyeyi kullanıyorum Trendyol'dan aldım sıfır sıkıntı bilek desteği çıkarılıp takılıyor 10'dan fazla renk seçeneği klavyenin ışıklarını o ana göre hassas ayarlama gibi daha birçok ekstrası var.

Yay sesi olmasa da açıkçası fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. Yazılımı düzeldi ise indirimde uygun fiyatlardan bakılabilir.

İyi bir model değil. Trendyol'da bu şekilde çok fazla ne olduğu belli olmayan görüntü olarak güzel modeller satılıyor.

Almanca olması bir sorun yaratmıyor. Windows üzerinde Türkçe düzende ise Almanca tuşlar Türkçe basıyor. Türkçe tuşların yerini ezbere biliyorsanız Türkçe bir klavye gibi kullanırsınız.

Farklı bir önerin var mı 2000TL'ye kadar?

Hocam ben direk bu klavyeyi kullanıyorum Trendyol'dan aldım sıfır sıkıntı bilek desteği çıkarılıp takılıyor 10'dan fazla renk seçeneği klavyenin ışıklarını o ana göre hassas ayarlama gibi daha birçok ekstrası var.

Peki ya Switch'leri? Keycapsleri? PCB'si? Malzeme kalitesi? Bunlar kötü. Bu özelliklerde sınıfta kalır o klavye. Trendyol'dan kağıt üstünde yazılan özellikler ile klavye alınmaz. Sizde sorun çekmeye başladığınızda anlayacaksınız olayı.

Farklı bir önerin var mı 2000TL'ye kadar?

%100 istiyorsan AK992. İstemiyorsan RK61 iyidir.

Peki ya Switch'leri? Keycapsleri? PCB'si? Malzeme kalitesi? Bunlar kötü. Bu özelliklerde sınıfta kalır o klavye. Trendyol'dan kağıt üstünde yazılan özellikler ile klavye alınmaz. Sizde sorun çekmeye başladığınızda anlayacaksınız olayı.

%100 istiyorsan ak992. istemiyorsan RK61 iyidir.

Ciddiyim malzeme kalitesi gerçekten çok iyi switchleride hiç arıza vermedi her gün binlerce kez basıyorum ben bu tuşlara keycapslerinde gerçekten öyle bir okunmazlık gibi ya da silinme Switch'lere zarar verme gibi bir durum söz konusu değil pcbside gayet sağlıklı alınabilir diyorum tabii ki de herkesin kendi fikri hocam.

%100 istiyorsan ak992. istemiyorsan RK61 iyidir.

Haklı olabilirsiniz daha önce bir sorun çekmediğim için bilmiyorumdur belki.

%100 istiyorsan AK992. İstemiyorsan RK61 iyidir.

Peki blueetoothla bağlantımda kabloluya göre bir geçikme yaşar mıyım?

Bir de bu red Switch mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı