1500 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe
1500

riperozzi

Picopat
Daha fazla  
Selam, mümkünse yurt dışı %90 oyunlarda geri kalan kısımda yine PC başında serbest kullanımda kullanılacak mikrofonlu ve mikrofonu çok rezil olmayan, kablosuzda verim alındığını sanmıyorum o yüzden kablolu bir kulak içi kulaklık arayışım var. Bütçede sorun yok inanılmaz aklıma yatarsa falan 5K da veririm ama çok verme taraftarı değilim şu anda. Alttaki ürün nasıldır, sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Aliexpress.com

Selam, mümkünse yurt dışı %90 oyunlarda geri kalan kısımda yine PC başında serbest kullanımda kullanılacak mikrofonlu ve mikrofonu çok rezil olmayan, kablosuzda verim alındığını sanmıyorum o yüzden kablolu bir kulak içi kulaklık arayışım var. Bütçede sorun yok inanılmaz aklıma yatarsa falan 5K da veririm ama çok verme taraftarı değilim şu anda. Alttaki ürün nasıldır, sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Aliexpress.com
Kanki al bunu sonra hayır dualarını bekliyorum ☺️

Teşekkür ederim, siz kullanıcısı mısınız ? Eğer öyleyse ne zamandır kullanıyorsunuz neler dersiniz ? Önemli iki konu olarak mikrofon ve oyun perfonmansından memnun musunuz ? Tatmin ediciyse bir şans vermek isterim.
2 senedir her gün aktif kullanıyorum daha sabah taktım ses kalitesi ses yüksekliği rahatlığı ve mikrofonu her şeyi tamamen mükemmel gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin ben kefilim

2 senedir her gün aktif kullanıyorum daha sabah taktım ses kalitesi ses yüksekliği rahatlığı ve mikrofonu her şeyi tamamen mükemmel gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin ben kefilim
Teşekkür ediyorum hocam, diğer öneriler de gelirse eğer değerlendireyim olmadı alırım direkt bunu.

Aliexpress.com

Aslında mikrofonu ayrı alsanız bayağı iyi olur onun haricinde Sennheiser'in kulaklıkları çok güzel ben ileride Sennheiser IE 200 alacağım. ASUS ROG cetra 2 olması lazımdı sanırım, arkadaş onu kullanıyormuş ayar çektik ona sesleri net diyordu mikrofonuda vardı diye hatırlıyorum sitelerden bakabilirsiniz.

Aslında mikrofonu ayrı alsanız bayağı iyi olur onun haricinde Sennheiser'in kulaklıkları çok güzel ben ileride Sennheiser IE 200 alacağım. ASUS ROG cetra 2 olması lazımdı sanırım, arkadaş onu kullanıyormuş ayar çektik ona sesleri net diyordu mikrofonuda vardı diye hatırlıyorum sitelerden bakabilirsiniz.
Sennheiserin o modeli biliyorum ama o kadar uçmak istemiyorum gereksiz geliyor şu an, diğer modeli inceleyeceğim teşekkür ederim.

Sennheiser'in o modeli biliyorum ama o kadar uçmak istemiyorum gereksiz geliyor şu an, diğer modeli inceleyeceğim teşekkür ederim.

Sennheiser IE 40 Pro ve IE 100 Pro bunlarada bakabilirsiniz fiyatlarını tam hatırlamıyorum ama IE 200'den daha azdı fiyatları diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı