1500 TL'ye kulaklık önerisi

Kalvooku

Decapat
Daha fazla  
Bir süredir arkadaşla Rust oynuyoruz. Diğer oyuncuların, en ufak ayak sesimde yerimi bulması beni ayar etmeye başladı. Daha önce hiç kulak üstü kulaklık kullanmadım ve hiçbir bilgim yok. Kulak içi veya üstü olması fark etmez ancak kulak içi olursa bütçe 500 TL civarında olur. Kulaklık istememin tek sebebi Rust'ta ses kasmak da diyebilirim.

Önce bi' anakart modelini soralım arkadaşın sonra önerelim bu modeli :)

Anakartınız nedir?

Anakart modeli neden soruyorsunuz
Bu kulaklıkta ses kartı yok, ses kartı olarak anakartın ses kartını kullanması gerekiyor alacak arkadaşın. Anakarttaki ses kartı kaliteli olmazsa kulaklıktan verim alamaz.

Bir süredir arkadaşla Rust oynuyoruz. Diğer oyuncuların, en ufak ayak sesimde yerimi bulması beni ayar etmeye başladı. Daha önce hiç kulak üstü kulaklık kullanmadım ve hiçbir bilgim yok. Kulak içi veya üstü olması fark etmez ancak kulak içi olursa bütçe 500 TL civarında olur. Kulaklık istememin tek sebebi Rust'ta ses kasmak da diyebilirim.

Acer nitro 5 AN515-55 laptop kullanıyorum. Şimdi msinfo32.exe ile baktım ama orada da modelini yazmışlar. Tam modeli nasıl bulabilirim.

Bu kulaklıkta ses kartı yok, ses kartı olarak anakartın ses kartını kullanması gerekiyor alacak arkadaşın. Anakarttaki ses kartı kaliteli olmazsa kulaklık
Bende gamepower fujin 7.1 ve Asus prime b450m-k ii var bu kulaklıkta ve anakartta ses kartı var mı yeni aldığım için pek bilgim yok tam performans alıyor muyum

Geri
Yukarı