1500 TL'ye Laptop tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaz geldiği için çalışmaya başladım ve bir bilgisayara ihtiyacım var fakat istediğim bilgisayarda ekran kartı vs önemli değil çünkü fazla oyun oynayan birisi değilim. Benim için sadece çok seri olması gerekiyor ve bu seriliğin kendini koruması lazım, yani ilk 1 ay çok iyi durumda olup sonraki aylar geriye gidecek bir bilgisayar olmasın.

Fiyat konusunda sıkıntım yok dediğim gibi sadece seri olsun bana yeter, eğer aklınızda varsa bana yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yaz geldiği için çalışmaya başladım ve bir bilgisayara ihtiyacım var fakat istediğim bilgisayarda ekran kartı vs önemli değil çünkü fazla oyun oynayan birisi değilim. Benim için sadece çok seri olması gerekiyor ve bu seriliğin kendini koruması lazım, yani ilk 1 ay çok iyi durumda olup sonraki aylar geriye gidecek bir bilgisayar olmasın.

Fiyat konusunda sıkıntım yok dediğim gibi sadece seri olsun bana yeter, eğer aklınızda varsa bana yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

www.sadecenotebook.com: Dell Inspiron 3542 B21F45C  Notebook Notebook Laptop Fiyatları Dizüstü Kampanya Sadece Notebook
www.sadecenotebook.com: HP 15-R115NT (K1G45EA) Notebook Notebook Laptop Fiyatları Dizüstü Kampanya Sadece Notebook

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı