1500 TL'ye Mekanik klavye önerisi

Hocam bana red veya Silver Switch'li lazım.

Redragon K552 r surara (Rainbow) bu fiyata bütün özellikleri karşılayan bir klavye ne yazikki Türkiye de yok gibi duruyor. Bu bütçede en mantıklısı redragon ürünleri

Bu fiyat bandında başka adamakıllı NumLock'lu klavye yok sanırım, var mı bildiğiniz?

Bütçeniz 1800 bandına çıkarsa Pusat K3 Pro önerebilirim RGB - red Switch - tam boy - programlanabilir + multimedya tuşları.

Merhaba, kırmızı Switch mekanik klavye arıyorum fazla sesli olmaması dahilinde farklı Switch'lere de açığım fiyat performans ürünü arıyorum bütçem maksimum 1500 TL. @MuratTheFounder hocam önerilerinize açığım (Türkçe olması -Anti-Ghosting-Switch'lerin sökülebilir olması)

Herkese teşekkürler bu bütçede istediğim klavyeleri bulamadığım için @PixelNinja arkadaşın attığı bu klavyeyi almaya karar verdim.

XPG Summoner Cherry MX Speed Silver Switch​

Son düzenleme:
Redragon K552 r surara (Rainbow) bu fiyata bütün özellikleri karşılayan bir klavye ne yazikki Türkiye de yok gibi duruyor. Bu bütçede en mantıklısı Redragon ürünleri.

Bütçeniz 1800 bandına çıkarsa Pusat K3 Pro önerebilirim RGB - red Switch - tam boy - programlanabilir + multimedya tuşları.

Herkese teşekkürler bu bütçede istediğim klavyeleri bulamadığım için @PixelNinja arkadaşın attığı bu klavyeyi almaya karar verdim.

Hocam alınca buraya artı ve eksilerini söyler misiniz?

Redragon K552 r surara (Rainbow) bu fiyata bütün özellikleri karşılayan bir klavye ne yazikki Türkiye de yok gibi duruyor. Bu bütçede en mantıklısı Redragon ürünleri.

Aldınız mı hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı