1500 TL'ye Mikrofon Önerisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarkıcımı olcan?
Şaka bir tarafada nie bu fiyat aralığı?
Hayır, youtube için diyebilirim.

HyperX Quadcast.
Amacınıza bağlı. Sadece konuşmak için istiyorsanız HyperX Quadcast alabilirsiniz ama konuşmak dışında herhangi bir amaç için HyperX Quadcast vasat, hatta berbat ötesi berbat.
MAONO Au-pm421 bu mikrafonu almayı düşünüyorum, sizce iyi midir?

Hocam ses kartı alabilecekseniz şu mikrofon çok iyi düşük bütçe için;

Arkadaşım bundan aldı daha yeni, ses kalitesi sanırım Rode NT1-A'ya yakındı. YouTube üzerinden bakabilirsiniz. Yani YouTube için aldı zaten arkadaşım da, HyperX Quadcast istemişti en başta ama ben güzel olmadığını söyledim o da bunu aldı. Sesi duyduğumda gerçekten de şaşırdım çünkü beklediğimden iyiydi.

Hocam ses kartı alabilecekseniz şu mikrofon çok iyi düşük bütçe için;

Arkadaşım bundan aldı daha yeni, ses kalitesi sanırım Rode NT1-A'ya yakındı. YouTube üzerinden bakabilirsiniz. Yani YouTube için aldı zaten arkadaşım da, HyperX Quadcast istemişti en başta ama ben güzel olmadığını söyledim o da bunu aldı. Sesi duyduğumda gerçekten de şaşırdım çünkü beklediğimden iyiydi.
Önerdiğiniz mikrofona baktım şu anki kullandığımla pek fark yok gibi, benim söylediğim mikrofona bakabilir misiniz?, MAONO Au-pm421 sizce iyi bir mikrofon mu? 192kHz/ 24bit'e kadar destekliyor, son olarak MAONO Au-pm421 için ses kartı önerir misiniz?

Geri
Yukarı