1500 TL'ye Mikrofon Önerisi

Snopy-SN04p fiyatına göre iyi bir mikrofon ama yeterli değil.
Hocam hemen hemen aynı dediğiniz mikrofon Snopy mi? Ben daha bir şey demek istemiyorum, yapabileceğim en iyi öneriyi yaptım. İsterseniz HyperX Quadcast alın, dediğim gibi verebileceğim en iyi tavsiyeyi verdim ve kullanıcı deneyimini de paylaştım.

@kaane neden beğenmediniz? Gayet kaliteli ve fiyat çapında.
Hocam sırf yayıncılar öneriyor diye ve ışıklı olduğu için bir mikrofon almam. Condenser mikrofon alırım çok çok daha iyi bir ses olur. Bu iş ile ilgilenenler illaki beni doğrulayacaktır, HyperX Quadcast yerine bir condenser mikrofon alınmalı eğer sesin önemli olduğu bir mecrada paylaşım yapılacaksa, ki YouTube'da ses çok fazla önemli. Ben bildiğimi söylüyorum, karar tabii ki alacak kişiye kalmış, ben birisine zorla bir şey aldıramam.

Hocam hemen hemen aynı dediğiniz mikrofon Snopy mi? Ben daha bir şey demek istemiyorum, yapabileceğim en iyi öneriyi yaptım. İsterseniz HyperX Quadcast alın, dediğim gibi verebileceğim en iyi tavsiyeyi verdim ve kullanıcı deneyimini de paylaştım.
"pek farkı yok gibi" yazdım, "hemen hemen aynı" yazmadım.

"pek farkı yok gibi" yazdım, "hemen hemen aynı" yazmadım.
Hocam o zaman Snopy ile HyperX arasında da pek fark yok. İkisi de mikrofon kategorisinde sonuçta. Ben de araştırıp aldığım için yorum yaptım yardımcı olmak açısından, siz ne isterseniz onu yapın sonuçta ben almayacağım, ben önerimi yaptım, tavsiyemi verdim.

Geri
Yukarı