1500 TL'ye numpadsiz mekanik klavye önerisi

167

Hectopat
Minik bir klavye arıyorum. Fiyat 1000-1500 arası mekanik numpadsiz kullanmak istiyorum, RGB önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu güzelmiş incelemesini izlerim.

Beyazı bayağı iyi bir de kablosuz.
Tercih meselesi hocam renkleri ayarlayabilirsiniz ben hocalarımın önerisi ile aldım RK61 çok sağlam klavye öneririm. Ayrıca modlama için falan da aşırı uygun switchleri çıkarıp takmak çocuk oyuncağı.

Beyazı bayağı iyi bir de kablosuz.
Hocam hem Bluetooth, Wireless, Kablolu olarak 3 modda kullanılabiliyor. Yani kullanamayacağınız cihaz yok telefondan tut televizyona kadar her yerde.

Tercih meselesi hocam renkleri ayarlayabilirsiniz ben hocalarımın önerisi ile aldım RK61 çok sağlam klavye öneririm. Ayrıca modlama için falan da aşırı uygun Switch'leri çıkarıp takmak çocuk oyuncağı.

Hocam hem Bluetooth, Wireless, kablolu olarak 3 modda kullanılabiliyor. Yani kullanamayacağınız cihaz yok telefondan tut televizyona kadar her yerde.

Bayağı iyiymiş.

Bu zamana kadar hep numpadli kullandım gereksiz buluyorum o tarafı pek kullanmıyorum küçük klavye çok daha güzel duruyor.

Tercih meselesi hocam renkleri ayarlayabilirsiniz ben hocalarımın önerisi ile aldım RK61 çok sağlam klavye öneririm. Ayrıca modlama için falan da aşırı uygun switchleri çıkarıp takmak çocuk oyuncağı.

Hocam hem Bluetooth, Wireless, Kablolu olarak 3 modda kullanılabiliyor. Yani kullanamayacağınız cihaz yok telefondan tut televizyona kadar her yerde.
Attığınız klavye de güzel aslında ama benim attığım Cherry MX var. Daha 1-2 saat önce indirime girdi %50 indirim var gerçek anlamda fırsat ürünü.

Bu arada bu sürüme de bak. Amazon.com.tr

Bunda vergi fazla gözüküyor ama bir konuda arkadaş Amazon'a mesaj atınca verginin fazla kısmını yani 200TL'yi geri gönderdiğini söylüyor.

Attığınız klavye de güzel aslında ama benim attığım Cherry MX var. Daha 1-2 saat önce indirime girdi %50 indirim var gerçek anlamda fırsat ürünü.

Bu arada bu sürüme de bak. Amazon.com.tr

Bunda vergi fazla gözüküyor ama bir konuda arkadaş Amazon'a mesaj atınca verginin fazla kısmını yani 200TL'yi geri gönderdiğini söylüyor.

Hocam bu klavyeler kaç güne gelir ortalama.

Geri
Yukarı