1500 TL'ye palm grip mouse önerisi

• Konuyu başlatan LEFT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 564
Bütçe
1500

LEFT

Hectopat
Arkadaşlar, tamamen FPS oynuyorum. 1500 TL bütçem var. İlk başlarda FK1 düşünüyordum ama vazgeçtim. Endgame Gear XM2we ile Darmoshark M3 arasında kaldım. Delikli olmasın, rengi ve kablolu kablosuz fark etmez, önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar, tamamen FPS oynuyorum. 1500 TL bütçem var. İlk başlarda FK1 düşünüyordum ama vazgeçtim. Endgame Gear XM2we ile Darmoshark M3 arasında kaldım. Delikli olmasın, rengi ve kablolu kablosuz fark etmez, önerilerinizi bekliyorum.
XM2we Relaxed Claw kullanıcısı olarak palm pek rahat değil onu söyleyebilirim. Ara sıra tutuyorum denemek için palm ve rahat edemediğimden geri dönüyorum. Deathadder V2 alınabilir.

DeathAdder V2. Kablosuz fetişin yoksa kablolu almak daha iyi gecikme ve tepki konusunda.

Şuan Deathadder V2 Pro'da bu bütçede. Bir bakın derim. Yükseltirseniz XM2WE'de olur.
V2 Pro önermiyorum o fiyata. Sensörü ve gecikmesi güzel fakat yanlar kauçuk olduğu için eriyor ve tek kabuk yapısından dolayı click hissini bitiriyor resmen. Bu bütçede net bir mouse yok maalesef. O para verilmemesi adına normalini tercih ederim. XM2we kullanıcısıyım bu arada.

V2 Pro önermiyorum o fiyata. Sensörü ve gecikmesi güzel fakat yanlar kauçuk olduğu için eriyor ve tek kabuk yapısından dolayı Click hissini bitiriyor resmen. Bu bütçede net bir mouse yok maalesef. O para verilmemesi adına normalini tercih ederim. XM2we kullanıcısıyım bu arada.

Bende bu bütçede bakınıyorum şu an fiyatı düştüğü için düşünüyordum arkadaşa da o yüzden önerdim. Connectgame'den endişelendiğim için XM2We'ye yanaşamıyorum. Kauçuk konusuna gelirsek de haklısınız elimde 4 yılına bir ay kalan Bloody A90 var yanının son hali bu şekilde.

Dosya Ekleri

• 20230509_164256.jpg
    20230509_164256.jpg
    320,6 KB · Görüntüleme: 23
Bende bu bütçede bakınıyorum şu an fiyatı düştüğü için düşünüyordum arkadaşa da o yüzden önerdim. Connectgame'den endişelendiğim için XM2We'ye yanaşamıyorum. Kauçuk konusuna gelirsek de haklısınız elimde 4 yılına bir ay kalan Bloody A90 var yanının son hali bu şekilde.
Solumda duran emektar farem.

ConnectGame gayet güzel bu arada bir sorun yaşamadım eskiden sıkıntılılardı fakat toparladılar.

Solumda duran emektar farem.

Connectgame gayet güzel bu arada bir sorun yaşamadım eskiden sıkıntılılardı fakat toparladılar.

Hocam XM2we kullanıyorsunuz sormak isterim. Bağlantı türleri nelerdir? Ben de USB 2.0 için giriş kalmadı umarım başka bir bağlantı yöntemi vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı