1500 TL'ye RX 570 alınır mı?

Whackies

Centipat
1500 TL'ye ikinci el Sapphire Pulse RX 570 4 GB alınır mı? Performansı iyi duruyor. Elden alacağım, güvenilir yani. Kart ne gibi sıkıntı çıkartır?

Son düzenleme:
8GB versiyon ise mining çıkması olma olasılığı yüksek. Piyasada sadece oyun oynanmış 570 bulmak gerçekten çok zor.

@erme, hocam doğru söylediniz. Mining yapılması problem değil zaten, oyun oynamak ile aynı şey. Hangi şartlarda yapıldığı önemli. Kronik sorunu vs. tarzı şeyler var mı onu merak ediyorum. Alacağım ürün GoW'da maksimum 70 dereceyi görüyor. Benim korkum WattMan hatasının sıklığı. Eskiden R7 240 kullandım ve hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Bu arada 4 GB versiyonu.

@erme, hocam doğru söylediniz. Mining yapılması problem değil zaten, oyun oynamak ile aynı şey. Hangi şartlarda yapıldığı önemli. Kronik sorunu vs. tarzı şeyler var mı onu merak ediyorum. Alacağım ürün GoW'da maksimum 70 dereceyi görüyor. Benim korkum WattMan hatasının sıklığı. Eskiden R7 240 kullandım ve hiç böyle bir sorun yaşamamıştım.

AMD kartlarda sürücüler her nesilde iyiye gitti, WattMan hataları azaldı. 6000/5000 serisine göre bariz daha sorunlu fakat alınmaz değil.

@erme, hocam arada Metin2, Lol, Valorant veya CS:GO atacağım sadece. Hevesimi kursağımda koymasın yeter bana. Ucuz olduğu için biraz şüpheleniyorum açıkçası.

@erme, hocam doğru söylediniz. Mining yapılması problem değil zaten, oyun oynamak ile aynı şey. Hangi şartlarda yapıldığı önemli. Kronik sorunu vs. tarzı şeyler var mı onu merak ediyorum. Alacağım ürün GoW'da maksimum 70 dereceyi görüyor. Benim korkum WattMan hatasının sıklığı. Eskiden R7 240 kullandım ve hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Bu arada 4 GB versiyonu.

Eğer bütçen bu aralıktaysa bu fiyata hiç kaçırma bence. WattMan hatasını kafaya takmadan al derim.

Geri
Yukarı