1500 TL'ye Sistem Tavsiyesi

Zaten GTA V yuklemiycem playstation'da oynuyorum sadece sormak istedim. Vatan bilgisayardan 1500 TL'ye toplarsaniz sevinirim.

Pc'den pek anlamiyorum toplamayida pek bilmiyorum acikcasi. İnternetten almak isterdim ama guvenemiyorum vatandan falan toplayabilirseniz cok iyi olur. Tesekkurler.

Ben kendim GTX 750 Ti tabanlı sistemi 1450 TL'ye toplamıştım fakat şu anda dolar kuru müthiş derecede yüksek biraz bekleyin çok güzel kaar edebilirsiniz.

Ben kendim GTX 750 Ti tabanlı sistemi 1450 TL'ye toplamıştım fakat şu anda dolar kuru müthiş derecede yüksek biraz bekleyin çok güzel kaar edebilirsiniz.
Zaten bu yaz veya 15 tatilde almayi dusunuyorum. O sistemin parçalarının isimlerini ss alıp buraya atarmısınız ?

Vatan'dan başka yerlerden de almayı düşünebilirsiniz. Onlarca güvenilir firma var. Aynı sistemi topladım iki yerden de aradaki fiyat farkı 300 TL.

İ3 4160
MSİ GTX 750 Tİ TwinFrozr Gaming
H81M P33
Xıgmatek Asgard 381 500 W
8 GB Ram
1 TB HDD
İsimleri aratarak bulabilirsiniz.
8 GB Ram modeli nedir acaba ??

Vatan'dan başka yerlerden de almayı düşünebilirsiniz. Onlarca güvenilir firma var. Aynı sistemi topladım iki yerden de aradaki fiyat farkı 300 TL.
Montaj yapmayı bilmiyorum nereye yaptırabilirim ?

Sinerji'den alırsanız onlar topluyordu. Bence kendiniz rehber açarak montaj yapın. Onlarca Technopat'ta rehber var . Kimse senin sistemine senin kadar önem vermez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…