1500 TL'ye Sistem Tavsiyesi

Zaten GTA V yuklemiycem playstation'da oynuyorum sadece sormak istedim. Vatan bilgisayardan 1500 TL'ye toplarsaniz sevinirim.

Single gibi olmuyor tabiki ama ben i3 4160 önerdim zaten ve büyük oranda 60 FPS'ye kadar geliyorum 4.3 Ghz'ye OC ettim.

Sepete ekleyip bakmanız gerekir ve eğer monitorunuz VGA ise MSİ GTX 750 Ti almanız gerekir Asus modelinde VGA girişi yok.
Pc'den pek anlamiyorum toplamayida pek bilmiyorum acikcasi. İnternetten almak isterdim ama guvenemiyorum :D vatandan falan toplayabilirseniz cok iyi olur. Tesekkurler.

Vatan'dan başka yerlerden de almayı düşünebilirsiniz. Onlarca güvenilir firma var. Aynı sistemi topladım iki yerden de aradaki fiyat farkı 300 TL.

İ3 4160
MSİ GTX 750 Tİ TwinFrozr Gaming
H81M P33
Xıgmatek Asgard 381 500 W
8 GB Ram
1 TB HDD
İsimleri aratarak bulabilirsiniz.
8 GB Ram modeli nedir acaba ??

Vatan'dan başka yerlerden de almayı düşünebilirsiniz. Onlarca güvenilir firma var. Aynı sistemi topladım iki yerden de aradaki fiyat farkı 300 TL.
Montaj yapmayı bilmiyorum nereye yaptırabilirim ?

Sinerji'den alırsanız onlar topluyordu. Bence kendiniz rehber açarak montaj yapın. Onlarca Technopat'ta rehber var :). Kimse senin sistemine senin kadar önem vermez.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı