1500 TL'ye sistem toplama veya yükseltme

OE06

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben MSI GE70 kullanıyorum, kardeşimde kötü bir pc kullanıyor özelliklerini bilmiyorum bile, 2 GB ramı var sadece onu biliyorum :D. Kardeşimin pc' si için en ucuza, oyunları rahat oynaması için hangi parçaları değiştirebilirim ve sistem önerilerinizi bekliyorum.

Çok ahım şahım olmasını istemiyorum, sadece oyunları mediumda olsa bile rahat oynasın istiyorum. Bütçe 1000- 1500 arasıdır.

A10-7700K'in içinde R7 grafik işlemci mevcut. Gayet rahat oynatır çoğu oyunu medium ayarlarda.
Bu sistem yeter. Ekran kartı almak istersen de 200TL'ye R7 250 al. Fiyat 1350TL olur.

Gerek yok bence, sen oynatır diyorsan oynatır :D. Çocuk sevinsin ufak bir sürpriz yapayım. Eyvallah bu arada.

Bence Laptop alın.
SİSTEMİM.jpg

Ben bu Laptop'u indirimden zamanında 1300'e almıştım. İndirim bekleyin oyunları da çok rahat medium da oynatıyor. Hem taşınabilir. :D Ama daha verimli bir performans için toplama alabilirsiniz. :like:

Yok laptop tercih etmem. Öyle her gittiği yerde oynayıp bağımlı olmasın. Hem masa üstünde daha iyi performans alır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı