1500 TL'ye SSD veya HDD önerisi

1.500 TL'ye 1 TB SSD yok. M.2 yuvası yok mu anakartta? Sistemin nedir?

HDD alacaksanız:

SSD alacaksanız:

1.500 TL'ye 1 TB SSD yok. M.2 yuvası yok mu anakartta? Sistemin nedir?

HDD alacaksanız:

SSD alacaksanız:

Önerdiğiniz HDD nasıl laptopa takacağım? Konuda 2.5 olması gerektiğini belirttim.

Konuda dizüstüne dair bir belirti olmadığı için ufak bir hata oldu. Ana disk olarak kullanacaksanız HDD almayın. Başınızı ağrıtır. SSD alın o zaman direkt.

Yok hayır ana disk olarak kullanmayacağım. Alacağım diske sadece müzik arşivimi koyacağım bayağı büyük bir arşive sahibim.

Böyle bir ürün buldum nasıldır? Belirttiğim bütçeyi aştığının farkındayım gerekirse beklerim biraz.

Hocam hangi laptopu kullanıyorsun? M.2 yuvası varsa daha iyisini önerebiliriz.

Maalesef M.2 yuvası bulunmamakta.

@Caner Uncu

Son düzenleme:
Böyle bir ürün buldum nasıldır? Belirttiğim bütçeyi aştığının farkındayım gerekirse beklerim biraz.
Alınmaz hocam attığın. Buna bakabilirsin;

Maalesef M.2 yuvası bulunmamakta.

@Caner Uncu
Hikvision tavsiye etmem hocam. Mümkünse 870 EVO al, şu an piyasa alabileceğin en iyi SATA SSD'lerden birisi zaten. Almışken iyisini al, onun dışında hepsi benzer kalitede zaten.

Hikvision tavsiye etmem hocam. Mümkünse 870 EVO al, şu an piyasa alabileceğin en iyi SATA SSD'lerden birisi zaten. Almışken iyisini al, onun dışında hepsi benzer kalitede zaten.

Beni bayağı aşıyor maalesef…

Bu ürünü Amazon satıyor garanti olarak en azından belki arkamda durur.

Geri
Yukarı