1500 TL'ye telefon önerisi

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, elimde Vestel V6 var bu lanetten kurtulmak için telefon arıyorum. Pes oynatsın bir de ekranı kaliteli olsun yeter. Sizce bu cihaz nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, elimde Vestel V6 var bu lanetten kurtulmak için telefon arıyorum. Pes oynatsın bir de ekranı kaliteli olsun yeter. Sizce bu cihaz nasıl?

Bu bütçede başka alternatif yok zaten.
Özellik olarak iyi alınabilir.

Hocam pes oynatır mı bilmem ama donanımsal olarak alabileceğiniz en iyi cihaz attığınız oukitel C21.

2.el Galaxy S8 işini görür bence.

Galaxy A 01 veya General Mobile GM 21 alın bence. Bütçeyi biraz aşıp oppo realme c21 de alınabilir. Hiç duyulmamış bir marka garantisi vs. Sorunlu olabilir.

Galaxy'a 01 veya General Mobile GM 21 alın bence. Bütçeyi biraz aşıp Oppo Realme C21 de alınabilir. Hiç duyulmamış bir marka garantisi vs. sorunlu olabilir.

Kim verir ki garantiye :D hem 1-2 yıl telefona bir şey olmuyor.
Galaxy'a 01 veya General Mobile GM 21 alın bence. Bütçeyi biraz aşıp Oppo Realme C21 de alınabilir. Hiç duyulmamış bir marka garantisi vs. sorunlu olabilir.

Ouktiel açık ara daha güçlü 3 cihazdan da.

Geri
Yukarı