1500 TL'ye Toplama Bilgisayar Tavsiyesi

K1NG

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Bilişim teknolojileri ve operatörlüğü
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere kurban bayramı yaklaşıyor.
Vatan bilgisayar'da kurban bayramında %30'luk bir indirim olacak mı bilmiyorum ama geçen bayramlara göre olması gerektiğini düşünüyorum. Daha fazla uzatmadan konuya geleyim.
Bütcem 1500TL. Antalya'da oturuyorum ve burada bildiğiniz gibi hava çok sıcak ısınıp kapanacak türden bir bilgisayar olmasını istemiyorum ve sürekli oyun oynayacağım bir sistem lazım.
Yani GTA IV, Battlefield 4, Crysis 3 gibi ağır oyunları oynayacağım ona göre bana sistem tavsiyesi yaparsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Not: Vatan bilgisayara gidip alacağım bilgisayarı internet üzerinden değil. Ayrıca Sadece kasa ve monitör gerekiyor. Kulaklık, klavye ve mouse'ye gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda birçok 1500 TL'ye oyun bilgisayarı toplama konusu var onlara göz atabilirsiniz. Eğer %30 indirim olacaksa bayramda 2000 TL'lik konulara göz atabilirsiniz.

Forumda birçok 1500 TL'ye oyun bilgisayarı toplama konusu var onlara göz atabilirsiniz. Eğer %30 indirim olacaksa bayramda 2000 TL'lik konulara göz atabilirsiniz.
Konuyu açtığımdan beri forumda sistemlere bakıyorum. Vatan bilgisayar acaba %30 indirim yapacak mı? Bir bilginiz var mı? Ona göre 2000 TL sistemlere göz atayım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı