1500 TL'ye yazıcı tavsiyesi

Vulpii

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Bütçe olarak 1500 TL'yi pek geçmeyen bir cihaz arıyorum. E-ticaret ile uğraştığımdan internet üzerinden yapılan satışlarda yazıcıdan faturanın çıktısını almam gerekiyor. Bana göre böyle F/P bir cihaz önerebilir misiniz? Bu konular hiç fikrim olmayan konular biraz tavsiye çok işime yarayacaktır.

Not: Şöyle böyle çok özellikli olmasına gerek yok. Genelde siyah olarak çıktı alınacak ve fazla çıktı alınacak bu kriterleri göz önünde bulunursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Bütçe olarak 1500 TL'yi pek geçmeyen bir cihaz arıyorum. E-ticaret ile uğraştığımdan internet üzerinden yapılan satışlarda yazıcıdan faturanın çıktısını almam gerekiyor. Bana göre böyle F/P bir cihaz önerebilir misiniz? Bu konular hiç fikrim olmayan konular biraz tavsiye çok işime yarayacaktır.

Not: Şöyle böyle çok özellikli olmasına gerek yok. Genelde siyah olarak çıktı alınacak ve fazla çıktı alınacak bu kriterleri göz önünde bulunursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Laserjet serisi kullanıyorum. Benim elimde M1212NF MFP modeli var. Toner konusunda çok rahatım. Bu modelde benim yazıcıma yakın. Toneri de 50 lira civarı. Sağlam bir şeyler istiyorsan HP'den şaşma.

Teşekkür ederim dediğiniz yazıcıya baktım ama sanırım artık satışı yok. Bir de birazcık fazla büyük gibi gözüktü gözüme ben evde kullanacağım için biraz daha kompakt bir şey önerebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı