15000-17000 TL sistem önerisi

Ekran kartı seçiminiz minimum 2080 olsun. Bunun yanında işlemciyi i5 yaparsanız monitörü de 2K yapabilirsiniz. Ancak böyle bir sistemde FHD monitör kullanılmaz.

Arkadaş 2K veya 4K kullanmayacağını belirttiği için FHD bir monitör önerdim, tabii ki de 2K bir monitör tercih edilebilir, tavsiyeleri gözetlemekteyim.

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Monitör:
ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitör

Bu monitörde karar kıldım. Mouse ise asus gladio 2 de karar kıldım. Farkındayım bu sisteme 2k monitör daha bi yakışır ama diğer parçaların kalitesini düşürmek, veya işlemci düşürmek istemiyorum. Ayrıca teknobiyotikte ki hazır sistemlerde kafama çok yatıyor, 2080 li sistemler on bin tl civarı tutuyor ancak galax beni servis yönünden biraz çekindiriyor. Marka algısı vs.

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Monitör:
ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitör

Bu monitörde karar kıldım. Mouse ise asus gladio 2 de karar kıldım. Farkındayım bu sisteme 2k monitör daha bi yakışır ama diğer parçaların kalitesini düşürmek, veya işlemci düşürmek istemiyorum. Ayrıca teknobiyotikte ki hazır sistemlerde kafama çok yatıyor, 2080 li sistemler on bin tl civarı tutuyor ancak galax beni servis yönünden biraz çekindiriyor. Marka algısı vs.
Bakın, yakışmak değil daha verimli olacak. Bu kadar kişi demiş vardır bi' bildiğimiz :)

darboğaz olayı ise benim arastirdigim islemciyle alakali diyor herkes. 2k da 90 fps alacagim bir oyunda full hd 120 alirim. Ben bu sekilde biliyorum yanlisim varsa duzeltin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı