15000-25000 TL arası telefon önerisi

Bütçe
15-25. 30 bine kadar yolu var ama 30 bin zorlar biraz
Alabiliyorsan S23. Olmazsa Xiaomi 12 veya S22. (Xiaomi 12 s22 den kamera olarak biraz zayıf ama daha iyi cihaz)
Bu bütçelerde Xiaomi almak mantıklı değil. Xiaomi dediğin düşük bütçede yüksek performans için alınır. Yüksek bütçede mantıklı bulmuyorum. MIUI açıkçası berbat diyorlar.

Bu bütçelerde Xiaomi almak mantıklı değil. Xiaomi dediğin düşük bütçede yüksek performans için alınır. Yüksek bütçede mantıklı bulmuyorum. MIUI açıkçası berbat diyorlar.

Xiaomi 12 premıum kalite cihaz. Tam F/P. MIUI 14 akıcı sorun yok. Kulaktan dolma laflar.
Xiaomi 12, GT2 Pro veya S22 alınır.

Şarjının gün boyu gitmesini istiyorsanız s22 ve s23fe sizi üzebilir. Sürekli mobil veri açık ve telefon gün boyu elinizde ise. Bu konuda kameradan biraz feragat ederim derseniz gt2 pro yada Mi12T alabilirsiniz. Bunların bataryaları büyük olduğu için günü rahat çıkarırlar.
Ben şahsen Mi12T pro alacaktım fakat Bütçeyi artırıp S23+ aldım. Pili kokluyor resmen. Şarjı 2 gün gidiyor.

Şarjının gün boyu gitmesini istiyorsanız S22 ve S23FE sizi üzebilir. Sürekli mobil veri açık ve telefon gün boyu elinizde ise. Bu konuda kameradan biraz feragat ederim derseniz GT2 Pro'ya da MI12t alabilirsiniz. Bunların bataryaları büyük olduğu için günü rahat çıkarırlar.
Ben şahsen MI12t Pro alacaktım fakat bütçeyi artırıp S23+ aldım. Pili kokluyor resmen. Şarjı 2 gün gidiyor.

Peki GT2 ile GT2 Pro arasında uçurum var mıdır dersiniz? Çünkü güncelleme desteği yakın dönemde kesileceğinden o kadar para vermek istemem açıkçası.GT2 ye de yönelebilirim yani, veya Honor 90, ne dersiniz?

@ahmetaras2 GT2 Pro ve GT2 arasındaki en büyük farklar SoC ve ekran.
- GT2 Pro, QHD+ sağlam bir ekrana sahipken GT2, FHD+. Ayrıca GT2 Pro, LTPO desteklerken GT2'de yok.
- GT2 Pro, 8 Gen 1 yonga setinden güç aliyorken GT2, SD 888. 8 Gen 1, CPU, GPU ve NPU yönleriyle daha üstün bir SoC.
- GT2 Pro'nun selfie kamera ve geniş aci kamerası daha iyi ve ana kameradan 8K çekebiliyor.
Bu farklara değer derseniz GT2 Pro'ya çıkın.

Geri
Yukarı