15000-25000 TL arası telefon önerisi

Bütçe
15-25. 30 bine kadar yolu var ama 30 bin zorlar biraz

ahmetaras2

Femtopat
Daha fazla  
Telefona çok bakarım gün içinde ama oyun oynamam, sosyal medya olsun, müzik dinleme olsun, o şekilde. Genelde mobil veri kullanırım dışarıda olduğum için. O yüzden batarya önemli, hızlı şarj olursa güzel olur, sosyal medyada vs akıcı olması yeterli. Kamerası belli bir düzeyde olsun. Mümkün olduğunca güncelleme alsın. Genel isteklerim bu. Bu fiyat bandında öneriniz var mı? GT2, Honor 90, GT2 Pro, S22, S23, S23 FE, nord 3 gibi adaylarım var. MIUI kullanmak istemiyorum kötü yorumlardan dolayı.

S23 aralarında en amiral gemisi telefon. O alınamazsa GT 2 Pro veya S22 öneririm.

S23 FE şuan 20,000₺ değeriyle satışta. İlk çıktığında 24,000₺ ile satıştaydı ancak şuan gayet alınabilir.

Telefona çok bakarım gün içinde ama oyun oynamam, sosyal medya olsun, müzik dinleme olsun, o şekilde. Genelde mobil veri kullanırım dışarıda olduğum için. O yüzden batarya önemli, hızlı şarj olursa güzel olur, sosyal medyada vs akıcı olması yeterli. Kamerası belli bir düzeyde olsun. Mümkün olduğunca güncelleme alsın. Genel isteklerim bu. Bu fiyat bandında öneriniz var mı? GT2, Honor 90, GT2 Pro, S22, S23, S23 FE, nord 3 gibi adaylarım var. MIUI kullanmak istemiyorum kötü yorumlardan dolayı.
Öğrenci indirimi ile Samsung'un kendi sitesinden S23 FE al. 20K civarına denk geliyor. S23 alabilirsin ama bütçeni aşar. Yerinde olsam öğrenci indirimi ile kesinlikle S23 FE alırdım.

S23 FE şuan 20,000₺ değeriyle satışta. İlk çıktığında 24,000₺ ile satıştaydı ancak şuan gayet alınabilir.
Şu anda liste fiyatı en ucuz 23.6K. Samsung'un sitesinden öğrenci kampanyası ile 20K'ya alınabilir.

Bütçe yetiyorsa S23 kesinlikle ama mümkünse 256GB modeli alın UFS4.0 ile geldiği için. Ancak yetmezse şu an öğrenci indirimi kampanyası ile S23 FE + Buds 2 Pro 21K civarına denk geliyor.

Bütçe yetiyorsa S23 kesinlikle ama mümkünse 256GB modeli alın UFS4.0 ile geldiği için. Ancak yetmezse şu an öğrenci indirimi kampanyası ile S23 FE + Buds 2 Pro 21K civarına denk geliyor.
bu ufs 4.0 olmasının günlük kullanıma katkısı ne boyutta peki? pek anlamadığı için soruyorum.

exynos beni çok düşündürüyor,snapdragonlu hali gelse güzel olurmuş

bu ufs 4.0 olmasının günlük kullanıma katkısı ne boyutta peki? pek anlamadığı için soruyorum.

exynos beni çok düşündürüyor,snapdragonlu hali gelse güzel olurmuş

Depolama hızının artması genel olarak tüm deneyimini hızlandırır buna uygulamaların açılma hızı ve arayüzde gezinme de dahil. Özellikle birkaç yıl sonra telefonun daha geç yavaşlamasını sağlar. S23 FE’deki Exynos işlemci öncekilerle aynı değil bu arada sıcaklık ve throttle işlerini biraz daha törpülemişler bir tık daha kararlı olmuş.

Geri
Yukarı