15000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000
Aralarında tasarım farkı falan var, batarya ömrü istiyorsan Victus al, daha oyuncu laptopu gibi dursun istiyorsan Nitro. Yalnız sorulara Victus 144Hz olduğu yazılmış ama emin değilim ve Victus'un bu modelinde arkadan aydınlatma olup olmadığınada emin değilim. Nitro'da belli en azından.
Hocam bizim arkadaş victus aldı 144hz aydınlatmada var hocam 3050 ye maalesef çıkamam bu iki laptop arasından tasarım fark etmez hangisini alayım,siz bu ikisinin arasında kalsaydiniz ne alırdınız.

Hocam bizim arkadaş Victus aldı 144Hz aydınlatmada var hocam 3050'ye maalesef çıkamam bu iki laptop arasından tasarım fark etmez hangisini alayım, siz bu ikisinin arasında kalsaydiniz ne alırdınız.

Victus'da her modelde 144Hz olmuyor. Eğer 144Hz ise Victus alırdım kendim Victus kullanıyorum zaten batarya süresine ihtiyaç duyduğum için. Nitro'da kötü değil.

15 olan Victus kasasında 2. M.2 slotu yok çok büyük ihtimal onu da unutmayın.

Victus'da her modelde 144Hz olmuyor. Eğer 144Hz ise Victus alırdım kendim Victus kullanıyorum zaten batarya süresine ihtiyaç duyduğum için. Nitro'da kötü değil.

15 olan Victus kasasında 2. M.2 slotu yok çok büyük ihtimal onu da unutmayın.
M2 olmaması üzdü öyle olunca baya masrafa giricem arka planda kaldı maalesef

Hocam ürünün soru cevaplarında erkan yenilemek hızı sorulduğunda satıcı 144 Hz cevabını vermiş.

Bilgili olduklarını sanmıyorum, 144Hz olduğunda belitriliyor ve yorumlara bakarsanız yazmışlar 60Hz geldiğini. 144Hz olduğunda bilgisayarın üstünde "144Hz etiketi" yapıştırıyorlar genel olarak Victus'larda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı