15000 TL hazır sistem önerisi

enemaque

Hectopat
Selam. Yaklaşık 10 yıldır dizüstü bilgisayar kullanıyorum ve hiç kasa kullanmadım. O yüzden kasa konusunda çok az şey biliyorum denebilir. Parçaları ayrı ayrı alıp takmam sanırım mümkün değil. Bu yüzden hazır sistem önerilerinizi rica ediyorum. Tercihim ekran kartının minimum RTX 3060 olması. Bütçem ortalama 15.000 TL. Cazip fiyatlı sistemler olursa 20.000'e kadar da zorlayabilirim. Klavye, monitör, fare, kulaklık ihtiyacım yok, bunlar mevcut zaten. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi gördüm başka bir başlıkta. Bu sistemdense aşağıda paylaşacağım sistem daha iyi demiş birisi.
Bu sistemde ekran kartı markası PNY ve ben bu markayı ilk kez duyuyorum. Bir de ssd KIOXIA diye bir marka bunu da ilk kez duyuyorum kasa da pek aklıma yatmadı o yüzden emin olamadım bu sistemden.
Onun dışında bir de şu sistem var.
Bu sistem nasıl sizce?

Bu sistemi gördüm başka bir başlıkta. Bu sistemdense aşağıda paylaşacağım sistem daha iyi demiş birisi.
Bu sistemde ekran kartı markası PNY ve ben bu markayı ilk kez duyuyorum. Bir de SSD Kioxia diye bir marka bunu da ilk kez duyuyorum kasa da pek aklıma yatmadı o yüzden emin olamadım bu sistemden.
Onun dışında bir de şu sistem var.
Bu sistem nasıl sizce?

İtopya olan sistem stok bitti ya da kaldırıldı iyi sistemdi alttaki sistem çok çok cazip bir sistem değil ekran kartı Ti olup işlemci en yenisi oluyor ve 4000 TL fazla veriyorsun değmez.

İtopya olan sistem stok bitti ya da kaldırıldı iyi sistemdi alttaki sistem çok çok cazip bir sistem değil ekran kartı Ti olup işlemci en yenisi oluyor ve 4000 TL fazla veriyorsun değmez.
Hocam bu sistemler neden İtopya'dan siliniyor? Fiyat değişikliği falan olunca mı kaldırıyorlar yoksa direkt bittiği için mi?

Bu bütçede RX 6650 XT olur RX 6700 XT ile bütçeyi aşar.
Siz bu işlerden iyi anlıyorsunuz galiba. Bu sistem fiyatına göre nasıl ve içindeki parçalar iyi mi sizce?

Siz bu işlerden iyi anlıyorsunuz galiba. Bu sistem fiyatına göre nasıl ve içindeki parçalar iyi mi sizce?

Bu benim attığım sistem yalnız.

Hocam bu sistemler neden İtopya'dan siliniyor? Fiyat değişikliği falan olunca mı kaldırıyorlar yoksa direkt bittiği için mi?

Bittiği için ya da fiyatı çok arttığı için.

Yeni konular

Geri
Yukarı