15000 TL her şey dahil sistem toplama

alperyayla55

Decapat
Merhaba 15000 TL bütçe ile toplanabilecek en iyi sistemi toplamak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz acaba? Hazır sistemlere bakıyorum. Bir parçası çok iyi bir parçası aşırı kötü özelleştirmeye izin de verilmiyor.

Hazır sistem ben önermiyorum, yinede ben uğraşamam diyorsan al tabi. Adam hazır sistemde mesela 10 bin fiyat çekmiş 240 gb ssd koymuş. Ben kendim toplasam en az 500 gb ssd koyarım. Yada ram frekansını 3000 mhz koymuş ben kendim koysam en az 3200 belki 3600 mhz koyarım.

Muhtemelen oyun için istiyorsunu aceleniz yoksa eğer eylüle ekime kadar bekleyebilirsiniz. Yeni nesil ryzen işlemci yeni anakart ve yeni nesil 3000 serisi ekran kartı bu sene gelecek yani 3 4 ay beklerseniz en güncel cihazı dizersiniz uzun yıllar gayet güzel götürür. Ama yok acelem var derseniz de siz bilirsiniz tabi, ben bekliyorum şahsen onların çıkmasını piyasaya girmesini.

Hazır sistem ben önermiyorum, yinede ben uğraşamam diyorsan al tabi. Adam hazır sistemde mesela 10 bin fiyat çekmiş 240 gb ssd koymuş. Ben kendim toplasam en az 500 gb ssd koyarım. Yada ram frekansını 3000 mhz koymuş ben kendim koysam en az 3200 belki 3600 mhz koyarım.

Muhtemelen oyun için istiyorsunu aceleniz yoksa eğer eylüle ekime kadar bekleyebilirsiniz. Yeni nesil ryzen işlemci yeni anakart ve yeni nesil 3000 serisi ekran kartı bu sene gelecek yani 3 4 ay beklerseniz en güncel cihazı dizersiniz uzun yıllar gayet güzel götürür. Ama yok acelem var derseniz de siz bilirsiniz tabi, ben bekliyorum şahsen onların çıkmasını piyasaya girmesini.
Evet hazır sistemler öyle pek içime sinmedi zaten.1 aya kadar toplamayı düşünüyorum çok acelem yok.Teşekkür ederim tavsiyeniz için
Akşam saatlerinde bir sistem önereceğim. Şu anda pek müsait değilim. O bütçeyle çok güzel bir sistem toplanır.
Tabi çok teşekkür ederim ilginiz için beklemede olacağım :)

Hazır sistem ben önermiyorum, yine de ben uğraşamam diyorsan al tabii. Adam hazır sistemde mesela 10 bin fiyat çekmiş 240 GB SSD koymuş. Ben kendim toplasam en az 500 GB SSD koyarım. Ya da RAM frekansını 3000 MHz koymuş ben kendim koysam en az 3200 belki 3600 MHz koyarım.

Muhtemelen oyun için istiyorsunu aceleniz yoksa eğer eylül'e Ekim'e kadar bekleyebilirsiniz. Yeni nesil Ryzen işlemci yeni anakart ve yeni nesil 3000 serisi ekran kartı bu sene gelecek yani 3 4 ay beklerseniz en güncel cihazı dizersiniz uzun yıllar gayet güzel götürür. Ama yok acelem var derseniz de siz bilirsiniz tabii, ben bekliyorum şahsen onların çıkmasını piyasaya girmesini.

Size katılıyorum, ama bazı hazır sistemler elle toplamaktan daha uyguna gelebiliyor. Bence özelleştirerek almak mantıklı.

Tek tek alın kafanız rahat olur:

Tek tek alın kafanız rahat olur:
Sistem önereceğim demiştim ama bu sistemden daha iyisini toplayacağımı düşünmüyorum. Tebrik ederim hocam😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı