15000 TL İş ve Oyun için Laptop Önerisi

The Tan

Hectopat
Arkadaşlar selam. İş değiştiriyorum ve yeni şirketim maalesef şirket bilgisayarı vermiyor. Ben de bu sebepten dolayı masaüstü bilgisayarımı satıp dizüstü bilgisayar almak durumundayım. Sürekli ofise git gel yapacağım için taşınabilir bir laptop istiyorum. 15 inç'ten küçük ve 2 Kg'den küçük olursa sevinirim. Bununla beraber sürekli olmasa da ara ara oyun oynayan bir insanım. Yani ekran kartı vs. de iyi olursa sevinirim. Bütçem 15k civarı falan, 16-17K'lara da çıkabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. İş değiştiriyorum ve yeni şirketim maalesef şirket bilgisayarı vermiyor. Ben de bu sebepten dolayı masaüstü bilgisayarımı satıp dizüstü bilgisayar almak durumundayım. Sürekli ofise git gel yapacağım için taşınabilir bir laptop istiyorum. 15 inç'ten küçük ve 2 Kg'den küçük olursa sevinirim. Bununla beraber sürekli olmasa da ara ara oyun oynayan bir insanım. Yani ekran kartı vs. de iyi olursa sevinirim. Bütçem 15k civarı falan, 16-17K'lara da çıkabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ama yanlış hatirlamiyorsm 60Hz bu model aklinizda bulunsun.

Ama yanlış hatirlamiyorsm 60Hz bu model aklinizda bulunsun.
Önemli değil hocam. Oyun oynarken 144 hz monitorüme bağlamayı düşünüyorum. Attığınız model tarzı başka seçenekler de varsa onları da değerlendirebilirim.

Önemli değil hocam. Oyun oynarken 144 Hz monitörüme bağlamayı düşünüyorum. Attığınız model tarzı başka seçenekler de varsa onları da değerlendirebilirim.

Bu konuda zeyphrustan daha iyisi olmadığını soyliyebilirim galiba pek de alternatifi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı