15000 TL laptop önerisi

Santiago48

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15K bütçe ile Monster T7 v25.1 MSI kasa olanı almaya karar vermiştim lakin, stokta olmadığı için ve 3Ekim'den önce Stoga geleceğini zannetmesigim için beklemek istemiyorum. Onun yerine 24.1 aradığım özelliklerde, tavsiye eder misiniz, Monster şöyle böyle servis falan falan, uğraşmaya zamanım var baktım olmuyor iade ederim en azından indirim zamanını degerlendirmis olurum. Ya da 2 laptop un özellikleri ortada zaten aynı derecelerde başka laptop önerir misiniz? 17.3 şart ve RTX Max-P olması şartıyla teşekkürler.

Monster Teknik Servis Deneyimi

Monster almanızı önermem, aynı üründe sorun yaşayan arkadaşın linkini bırakıyorum yukarıya. Aynı segmentte MSI ve ASUS bilgisayarlara bakmanızı öneririm.
Monster v25 serisi MSI kasası kullanıyor.
V24 serisi Clevo kasa, alınmaz.
V22 bakabilirsiniz fakat bekleme imkanınız varsa v25 almanız en iyisi olacaktır.

Monster v25 serisi MSI kasası kullanıyor.
V24 serisi Clevo kasa, alınmaz.
V22 bakabilirsiniz fakat bekleme imkanınız varsa v25 almanız en iyisi olacaktır.
Zaten 25.1 kaçırmak istemiyorum ama stoklara gelene kadar indirimler biticek fiyat 18-19k olucak, boşuna beklemiş olucam çünkü o kadar asamam bütçeyi

GameGaraj nasıl? Uzun ömürlü sıkıntısız götürür mü? Kronoki arızası vs servisi nasıl.

Servisini bilmiyorum ama MSI kasa kullanıyor ve kronik bir sorunu yok tracer modeli dışındaki sattığı bilgisayarların.

Yeni konular

Geri
Yukarı