15000 TL laptop önerisi

Bütçe
15000
Yorumlara bak, bu kadar kötü bilgiyi bir arada ilk defa görüyorum. GF63 Thin alınmaz, tek fanlı olduğu için ısınmasın diye GPU TGP'si yerlerde o yüzden performanssız. Monster sorunlu bir marka değil, Clevo kasa olan V17 alınmaz onun yerine Tongfang V18 çok daha iyi. V17 kasa çok sorunlu.

HP Victus Fakat Bak Fakat İntel işlemcili modellere bakmanı öneririm. Ben HP Victus Ryzen 5 5600H işlemcili modelini aldım biraz fazla ısınıyor. Bana göre.

Yorumlara bak, bu kadar kötü bilgiyi bir arada ilk defa görüyorum. GF63 Thin alınmaz, tek fanlı olduğu için ısınmasın diye GPU Tgp'si yerlerde o yüzden performanssız. Monster sorunlu bir marka değil, Clevo kasa olan V17 alınmaz onun yerine tongfang V18 çok daha iyi. V17 kasa çok sorunlu.

Dediğiniz bu mu acaba? Bir de oysa eğer 3050 ekran kartı almak yerine 3050 Ti daha ucuz onu almak daha mantıklı değil mi FPS açısından?

GF63 Thin almaya karar kılmıştım sebebini sorabilir miyim?
Bir de Monster V17 ve V18'ler arasındaki farkı soracaktım.
Hocam o kadar açıklama yaptım siz GF63 Thin almaya karar kıldım deyince duvara konuşmuş gibi hissediyorum özür dilerim ama... Kasası tek fanlı, ısınmasın diye GPU Watt'ını yerlere çekiyorlar. Attığın bilgisayarda 40W 3050 var Monster'da 95W. 40W 3050 alacağıma gider ROG 1650 alırım, 1650 GDDR6 35W 3050'den güçlü büyük ihtimalle bundan da güçlüdür. Gidip 12-13 bin TL'ye ROG alırım param cebimde kalır niye 15 bin GF63 Thin alayım? V17 Clevo kasadır alınmaz, herkeste sorun var demiyorum çoğu kişi sorun yaşıyor diye tavsiye edilmiyor forumda gezdiyseniz konuları. V18 Tongfang kasa soğutma değerleri gayet iyi.

GF63 Thin almaya karar kılmıştım sebebini sorabilir miyim?

Hocam o kadar açıklama yaptım siz GF63 Thin almaya karar kıldım deyince duvara konuşmuş gibi hissediyorum özür dilerim ama... Kasası tek fanlı, ısınmasın diye GPU Watt'ını yerlere çekiyorlar. Attığın bilgisayarda 40W 3050 var Monster'da 95W. 40W 3050 alacağıma gider ROG 1650 alırım, 1650 GDDR6 35W 3050'den güçlü büyük ihtimalle bundan da güçlüdür. Gidip 12-13 bin TL'ye ROG alırım param cebimde kalır niye 15 bin GF63 Thin alayım? V17 Clevo kasadır alınmaz, herkeste sorun var demiyorum çoğu kişi sorun yaşıyor diye tavsiye edilmiyor forumda gezdiyseniz konuları. V18 tongfang kasa soğutma değerleri gayet iyi.

Teşekkürler V18 kasayı alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı