15000 TL laptop önerisi

Bütçe
10 15 bin

Arda Soysal

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
ssd isterim
Başlıkta da gördüğünüz gibi oyuncu laptopu alacağım ailem LGS sınavını kazanma durumunda bana laptop alacaklarını söyledi ve sınava 4 ay gibi süre kaldı. Babam en fazla 15 bine çıkabiliriz oğlum dedi babamı zorlayıp üzmek istemiyorum 10 15 bin arası laptop önerileriniz varsa ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam sana tavsiyem bu konuyu kapatıp sınavına çalışman laptop-PC sektörüne az çok bir şey öğreneyim derken ve bunu da araştırayım derken bırakamıyorsun ve zamanından alıyor. Bu zaman başkası veya benim çok önemli olmasa da senin için önemlidir. Hatta sende kabul edersen sınavından sonra etiket açıp bana ulaşırsan sana daha gönül rahatlığıyla yardım edebilirim. Fakat böyle dediğim gibi olmayacaksan Şunu alabilirsin. 13.500 civarı indirim olduğunda alırsan 1 TB m2 ssd + 8 GB ram ekleyebilirsin.

Başlıkta da gördüğünüz gibi oyuncu laptopu alacağım ailem LGS sınavını kazanma durumunda bana laptop alacaklarını söyledi ve sınava 4 ay gibi süre kaldı. Babam en fazla 15 bine çıkabiliriz oğlum dedi babamı zorlayıp üzmek istemiyorum 10 15 bin arası laptop önerileriniz varsa ne olur?
Daha 4 ay var sabırsızlıkla bekliyorsun biliyorum ama 4 ayda fiyatlara ne olur bilinmez sınavı iyi yaptığınızda açın konuyu.

Ben bu siteden slayer 7 3060 aldım şu an kullanıyorum, 1 defa sıkıntısını gördüm onu da garanti kapsamında olduğu için çözdüler. Laptoptan yana başka sıkıtım olmadı, alırsan tavsiyem 16 GB RAM yapmandır, 8 GB yetmeyebilir. MSI kasası kullanıyorlar.

Ama şunu belirteyim; sadece aldığım laptop 1 ay içinde 14 binden 25 bine yükselmişti, sonra 20 bin olmuştu. Yani 4 ay sonra bu laptoplar 40 bin lira olursa şaşırma.

Öncelikle bu olgun davranışından dolayı seni tebrik ederim ve başarılar.

Şu anlık 15k fiyat aralığında bu sistem makul durumda özellikleri de gayet tatmin edici.

Öncelikle bu olgun sözlerinden sonra da seni tebrik etmek istiyorum. Birkaç kere Vatan Bilgisayar ve Mediamarkta gitme fırsatım oldu. Oradaki ağabeyler ile konuştuk onlar eğer dolar aynı seviyelerde kalırsa veya 1 lira gibi bir fiyat artışı olursa biraz oynayabilirmiş en azından kendi bayileri için öyle söylediler benim kafamdaki Markalarda: ASUS MSI HP Monster şu an ASUS kullanıyorum 5 yıldan beri o zamanlar GTX'e param yetmemişti bende GT almıştım o zamanın 1900 tlsine ve şuanın 6000 bin tlsine göre gayet iyi bir model ASUS bence iyi bir marka

Geri
Yukarı