15000 TL laptop önerisi

Casper'ın Clevo marka kasalarına soba desek yeridir hiç alınmaz.

Hocam zaten tek o ve Victus'un altına soğutucu koymuşlardı ondan daha güçlü bilgisayarda bile soğutucu yoktu.

Ek olarak laptoplar bana göre hiçbir zaman uzun ömürlü değil ileride çok sorun yaşatıyor kasa aldım kurtuldum.

Hocam zaten tek o ve Victus'un altına soğutucu koymuşlardı ondan daha güçlü bilgisayarda bile soğutucu yoktu.

Ek olarak laptoplar bana göre hiçbir zaman uzun ömürlü değil ileride çok sorun yaşatıyor kasa aldım kurtuldum.
Casper alıp 2 sene sonra çöp kutusuna dönüşmesindense İdeapad,Acer Nitro alırım 5 sene adam gibi kullanırım.

Bana üniverste içinde lazım istesem bende masaüstü alırım. Şu an kulladığım laptop 14 senelik ve adam gibide dayandı. Demek kabaca kullanmıyınca dayanıyor.

Ram eklenip kullanılır.
Hocam bu laptopu aldığımızda hangi RAM'i almamız gerekir? Bir de servis harici bilgisayarcıya vs. RAM'i taktırmamızda herhangi bir sorun olur mu?

Hocam bu laptopu aldığımızda hangi RAM'i almamız gerekir? Bir de servis harici bilgisayarcıya vs. RAM'i taktırmamızda herhangi bir sorun olur mu?

Laptoplara RAM takılıyor diye biliyorum hangi RAM takıldığını servise sorman gerekebilir bir de garanti dışına çıkma ihtimalini göze almış olabilirsin tabii Acer'in kendi servisene götürmen dışında.

15000 TL'ye laptop önerisi arıyorum bir fikriniz var mı?

İyi özellikte olupta oda olabilir illa 15000 bandında olması zorunda değil yeter ki aşmasın

Eğer alacak isen MacBook alabilirsin tertemiz ikinci el eğer sıfır olsun istiyorsan KDV ÖTV inecek o zamanı bekleyerek te alabilirsin tavsiyem Huawei ve Apple ama Huawei tarafından alacaksan düz 14,16 serisi D olmayan serisi Veya X serisi kullan.

Eğer alacak isen MacBook alabilirsin tertemiz ikinci el eğer sıfır olsun istiyorsan KDV ÖTV inecek o zamanı bekleyerek te alabilirsin tavsiyem Huawei ve Apple ama Huawei tarafından alacaksan düz 14,16 serisi D olmayan serisi veya X serisi kullan.

Dediklerini düşünmedim değil ancak ben hem oyun hem eğitim için bir PC istiyorum Huawei'nin iris Xe graphic ve i5 1135G7 tipli donanımı sebebi açısından oyunsal olarak beni pek memnum etmedi ha ikinci el alayım dedim onu da kimse tavsiye etmiyor.

Geri
Yukarı