15000 TL laptop önerisi

Bütçe
15000
Bütçeyi aşabilirse bu iyi bir seçenek olur ama yine de en iyi performans için RAMi çift kanal yapmalı.

Yok bütçeyi aşmasın, daha çok günlük kullanım içinse bu olabilir. İçinde MX450 ekran kartı var, her türlü dahili grafik kartından iyi performans gösterir. Aslında senin attığın modelmiş ama seninkinde ekran kartı yok, ikisi arasından tercih edeceksen kesinlikle alttaki modelden al. Hem daha ucuz ve SSDsi daha büyük kapasiteli.

Arkadaş dedi LoL ve Valorant oynatsın.

Bütçeyi aşabilirse bu iyi bir seçenek olur ama yine de en iyi performans için RAM'i çift kanal yapmalı.

Yok bütçeyi aşmasın, daha çok günlük kullanım içinse bu olabilir. İçinde MX450 ekran kartı var, her türlü dahili grafik kartından iyi performans gösterir. Aslında senin attığın modelmiş ama seninkinde ekran kartı yok, ikisi arasından tercih edeceksen kesinlikle alttaki modelden al. Hem daha ucuz ve SSD'si daha büyük kapasiteli.

Hocam vallahi gözümden kaçmış 512 GB ve daha ucuz versiyonu inceliyorum teşekkürler yardımın için.

2K ekleyin bunu alın.

Hocam aşırı bir fark olur mu bununla arasında. arkadaş öğrenci 1600 tl edecek bi fark var mıdır?
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.26.7
Bütçeyi aşabilirse bu iyi bir seçenek olur ama yine de en iyi performans için RAMi çift kanal yapmalı.

Yok bütçeyi aşmasın, daha çok günlük kullanım içinse bu olabilir. İçinde MX450 ekran kartı var, her türlü dahili grafik kartından iyi performans gösterir. Aslında senin attığın modelmiş ama seninkinde ekran kartı yok, ikisi arasından tercih edeceksen kesinlikle alttaki modelden al. Hem daha ucuz ve SSDsi daha büyük kapasiteli.

Son düzenleme:
Hocam vallahi gözümden kaçmış 512 GB ve daha ucuz versiyonu inceliyorum teşekkürler yardımın için.

Hocam aşırı bir fark olur mu bununla arasında. Arkadaş öğrenci 1600 TL edecek bir fark var mıdır?
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.26.7

Attığınız bilgisayar performans bilgisayarı değil ekran kartıda yok doğru düzgün oyun oynayamazsınız 1600TL ekleyip attığımı almak çok daha mantıklı hocam.

Attığınız bilgisayar performans bilgisayarı değil ekran kartıda yok doğru düzgün oyun oynayamazsınız 1600TL ekleyip attığımı almak çok daha mantıklı hocam.

Anladım hocam ben konuşmaları ve fikrimi arkadaşa sundum o karar verip alacak ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı