15000 TL laptop tavsiyesi

Bütçeye göre yok.
17-20 aralığında yok mu? Ve değer mi sizce 3050 ve 3050Ti arasındaki fark bu fiyata?

Yani hocam sen bilirsin ama laptoplar 1 sene sonra pek kaldırmamaya başlıyo kendin bilirsin
Dediğim gibi şantiyede kaldığım için masaüstü imkanım yok mecburen laptop bakıyorum. Dediğiniz kadar fark olur mu?

17-20 aralığında yok mu? Ve değer mi sizce 3050 ve 3050 Ti arasındaki fark bu fiyata?

Dediğim gibi şantiyede kaldığım için masaüstü imkanım yok mecburen laptop bakıyorum. Dediğiniz kadar fark olur mu?

17 20 arasına var fakat bunu öneririm, hem yeni nesil çok daha güçlü işlemci ve Max-P 95W 3050 Ti bulunduruyor, tongfang kasa.

17 20 arasına var fakat bunu öneririm, hem yeni nesil çok daha güçlü işlemci ve Max-P 95W 3050 Ti bulunduruyor, tongfang kasa.

Bu kasa iyi midir? Monsterlardan genel olarak memnun kalmıyor kullanıcılar, çok ısındığını falan iddia ediyorlar sizce durum nedir?

Bu kasa iyi midir? Monster'lardan genel olarak memnun kalmıyor kullanıcılar, çok ısındığını falan iddia ediyorlar sizce durum nedir?

Clevo kasa modellerinde şikayetler var hocam genelde, bu kasa gayet iyi.

Bir de 25 bin TL falan RTX 3060lı gerçekten fiyat performans güzel bir cihaz alınır mı? Bu indirimleri takip edeceğim ama bana parasını hak eden şu fiyata alınır dediğiniz birkaç tane 3050Ti birkaç tane de 3060lı model önerebilir misiniz?

Bir de 25 bin TL falan RTX 3060'lı gerçekten fiyat performans güzel bir cihaz alınır mı? Bu indirimleri takip edeceğim ama bana parasını hak eden şu fiyata alınır dediğiniz birkaç tane 3050 Ti birkaç tane de 3060'lı model önerebilir misiniz?

25k civarlarinda Max Q 3060 cihazlar var genelde fakat bütçeyi o kadar arttiriyorsaniz Max-P ve MUX'lu yeni nesil işlemcili cihazlara bakabilirsiniz.

25k civarlarinda Max Q 3060 cihazlar var genelde fakat bütçeyi o kadar arttiriyorsaniz Max-P ve MUX'lu yeni nesil işlemcili cihazlara bakabilirsiniz.
Attıklarınız arasında var mı bu tarz Max-P ve MUXlu cihazlar?

Son attığım 3 cihazda öyle hocam.
Çok teşekkür ediyorum şu sıralar işletmede sıkı bir denetim geçiriyoruz bu yüzden araştıramıyorum ama sizi sosyalden biliyorum fikirlerinize güveniyorum, bu yüzden önerdiğiniz cihazları takibe alıp fiyat takibi yapacağım, saygılar 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı