15000 TL monitör dahil sistem toplama

turklokumu

Hectopat
Daha fazla  
2 ay içinde sistem toplamayı düşünüyorum. Ekran kart stokları yenilenir sanırım o zamana kadar. Pek detaylı bilgim yok tavsiyelerinize ihtiyacım var. Monitör dahil olduğu için 1000TL kadar esneme payı olabilir. Hangi parçayı seçmek mantıklı, tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

AMD sistem önerileri de olabilir.

Aklımda ki sistem;

İşlemci: i7 10700KF sekiz çekirdek 3.80 GHz.
Anakart: Z490 ATX
Ekran kartı: Şu an için karar vermedim. Ama 3060 Ti falan olabilir. En çok burada tavsiyeye ihtiyacım var.
RAM: 16 GB (2x8) 3200 MHz.
SSD: Samsung 970 EVO 500GB.
Kasa: Toplam 3 veya 4 fanlı ve PSU içinde olan kasalar tercihim ama PSU ayrı da olabilir.
İşlemci soğutucu: Hiçbir fikrim yok.
Monitör: 144Hz bütçeye göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC.

Monitör.

Aynı sistem ve monitörü dün bana tavsiye ettiler kardeşimin doğum günü için alacağız.

PC.

Monitör.

Aynı sistem ve monitörü dün bana tavsiye ettiler kardeşimin doğum günü için alacağız.
Daha önce gördüm o firmayı ama sanırım sektörde yeniler. Nasıl bir firmadır bilmiyorum. Sipariş sonrası tecrübelerini aktarır mısın rica etsem senden?

Gaming gen TR'den 5037 TL'lik bir bilgisayar aldım. PC hocası bir videosunda siteye güvenli diyordu, sizce güvenli midir veya alan arkadaş varsa sıkıntı yaşadı mı?

PC hocası diyorsa güvenlidir hocam.

Herkese iyi günler arkadaşlar yeni bir bilgisayar alacağım. Kasa ismi cyber 5500XT. Bu kasa Gaming gen TR adli sitede satılıyor. Parçalar sifir mi, güvenilir mi bu site? Teşekkürler.

Birçok kişi güvenli diyor forumdaki. Ayriyeten PC hocası da güvenli demiş. Bende bu yorumlara güvendiğim için bu sistemde karar kıldım.

PC.

Monitör.

Aynı monitör hepsiburada daha ucuz bak istersin.
MSI Optix G27CQ4 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Curved QHD Monitör
https://www.hepsiburada.com/msi-opt...curved-qhd-monitor-p-HBV00000S1IVV?magaza=BCS

Yeni konular

Geri
Yukarı