15000 TL Notebook tavsiyesi

Bütçe
15000

sametcafer61

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, daha önce notebook tavsiyesi olarak bir konu açmıştım. Orada düşünmüş olduğum HP Pavilion Gaming 15-EC2011NT serisi stoktan düşünce yeni bir arayışa girdim, malum kur da uçunca al bir daha baştan oldu ama bu sefer arasında kaldıklarım için danışmak istiyorum.

Bütçem yaklaşık 15000TL civarı; kısaca yazılım ve biraz da oyun amaçlı, R5800h işlemci ve RTX3060 ekran kartlı düşüncesindeyim.

Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
Not: Sanırım Lenovo'da stok yok iki modele kalıyorum.

Merhaba arkadaşlar, daha önce notebook tavsiyesi olarak bir konu açmıştım. Orada düşünmüş olduğum HP Pavilion Gaming 15-EC2011NT serisi stoktan düşünce yeni bir arayışa girdim, malum kur da uçunca al bir daha baştan oldu ama bu sefer arasında kaldıklarım için danışmak istiyorum.

Bütçem yaklaşık 15000TL civarı; kısaca yazılım ve biraz da oyun amaçlı, R5800h işlemci ve RTX3060 ekran kartlı düşüncesindeyim.

Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
Not: Sanırım Lenovo'da stok yok iki modele kalıyorum.

Dell Gaming laptoplarda sorun olabiliyor onu önermem o fiyata Acer veya Lenovo yerine başka modeller alınabilir fakat Ryzen işlemcili olsun diyorsanız en mantıklısı Acer Nitro. i7 de olabilir diyorsanız;
paranız varsa monsteri alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı