15000 TL RTX 3060 laptop önerisi

Güzele benziyor, ekran kartı Max-Q ise bilemem. Laptoplar hakkında da pek bilgim yok, filtreledim önüme bu çıktı. Fiyatı da gayet iyi. Soğutması da iyiyse alınır gibi duruyor.

Güzele benziyor, ekran kartı Max-Q ise bilemem. Laptoplar hakkında da pek bilgim yok, filtreledim önüme bu çıktı. Fiyatı da gayet iyi. Soğutması da iyiyse alınır gibi duruyor.
Bunlar Abra kasalı Tulpar hocam, Monster alınacak ise 19 ya da 22 sürümleri alınmalı.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qb2ey-003-p-HBCV00000463GO bütçe yükseltirseniz alınır.
Yükseltemezseniz:

Stokta yok, olsa alınır.
Bilmediğimden soruyorum. 3060'lı laptop yerine 2070'li hp omen alınır mı? Vram olarak hp daha iyi ama 3060 daha yeni bir seri. Aradaki fark ne olur?

Bilmediğimden soruyorum. 3060'lı laptop yerine 2070'li HP Omen alınır mı? VRAM olarak HP daha iyi ama 3060 daha yeni bir seri. Aradaki fark ne olur?

Güç olarak hiçbir farkı yok, sadece VRAM farkı ve güncellik farkı var. Ben elimde olsa RTX 3060 alırdım, ama değilse RTX 2070 sizi hiç üzmez rahat olun.

Güç olarak hiçbir farkı yok, sadece VRAM farkı ve güncellik farkı var. Ben elimde olsa RTX 3060 alırdım, ama değilse RTX 2070 sizi hiç üzmez rahat olun.
Teşekkürler yorumunuz için. Şimdilik bekliyorum zaten. Bir ihtimal legion 5 düşer piyasaya diye. Bu laptopu da %100 srgb olması nedeniyle radarıma aldım.

Geri
Yukarı