15000 TL telefon önerisi

Bütçe
15000

Pleasant

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i5-12400F
Anakart: ASUS PRIME B660-PLUS D4
Ekran Kartı: ASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 OC
Ram: ADATA XPG Spectrix D50 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL17
Ssd: Samsung 970 EVO PLUS 2TB
Kasa: ASUS TUF GAMING GT301
Psu: ASUS ROG STRIX 850G 80+ Gold 850W
Meslek
Öğrenci
Başlıkta da belirttiğim gibi 15k bandında bir telefon almak istiyorum. Benim için önemli iki özellik var. Kamerası iyi olmalı ve şarjı uzun süre gitmeli. Yardımcı olursanız sevinirim.

S21 FE her koşulda A54'ten iyi bir cihaz. Ayrıca A serisi fiyatını hak etmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe yükselirse S21 FE yoksa S20 FE. Ha ikisinin de batarya pek iyi değil...
A54 gömdüğünüz gibi kötü değil. Ben kullanıyorum kamerası harikalar yaratıyor, batarya da yoğun kullanımda 1,5 güne yakın gidiyor, testlere bakabilirsiniz.

A34 ün kamerası A54 ten kötü ama. Ona hiç bulaşmamak lazım bu bütçede.

A54 gömdüğünüz gibi kötü değil. Ben kullanıyorum kamerası harikalar yaratıyor, batarya da yoğun kullanımda 1,5 güne yakın gidiyor, testlere bakabilirsiniz.

A34'ün kamerası A54'ten kötü ama. Ona hiç bulaşmamak lazım bu bütçede.
Ben gömmedim ki. Gömduğüm yeri söyler misiniz?
Ki zaten A54'ü baya övdüğüm bir makalem bulunuyor, profilimden bakabilirsiniz.

Ben gömmedim ki. Gömduğüm yeri söyler misiniz?
Ki zaten A54'ü baya övdüğüm bir makalem bulunuyor, profilimden bakabilirsiniz.
Yok aslında direk size değil genel olarak söylemiştim, belirtmeyi unutmuşum. Bir üstte yazan arkadaşa ithafen yazmıştım, yanlış alıntılamış. A serisi genel olarak kötü algılanıyor, aslında kısmen doğru, misal A34 ile A54 arasında çok fark var, hem kamera hem işlemci bazında. A54 gayet başarılı bir orta segment cihazı olmuş.

@BlackRazorX A34 de fiyatına göre sağlam bir cihaz. Ama A54 ekran, kamera ve işlemci olarak daha üstün bir cihaz tabii ki.
Ha S20 FE varken ikisine de bakmam. Ama A54 de A34 de gayet güzel cihazlar.
Zaten güncelde Samsung'un en iyi mid-range telefonları A54 ve A73 cihazlaridir.
Ki bana göre tek alınabilir Samsung mid-range cihaz A54'tur. A73 gereksiz pahalı çünkü. A34 kamerada zayıf bir cihaz.

@BlackRazorX A34 de fiyatına göre sağlam bir cihaz. Ama A54 ekran, kamera ve işlemci olarak daha üstün bir cihaz tabii ki.
Ha S20 FE varken ikisine de bakmam. Ama A54 de A34 de gayet güzel cihazlar.
Zaten güncelde Samsung'un en iyi mid-range telefonları A54 ve A73 cihazlaridir.
Ki bana göre tek alınabilir Samsung mid-range cihaz A54'tur. A73 gereksiz pahalı çünkü. A34 kamerada zayıf bir cihaz.
Güncellikten dolayı S20FE yi pas geçtim ben, batarya konusunda da A54 gayet başarılı bu arada. Yoksa S20FE zamanına göre çok iyi bir cihaz, ama A54 tasarımı daha güzel geldi :)

Geri
Yukarı