15000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
14000-15000
Kasa kalitesi olarak TUF Omen'den iyidir sanıyordum. Omen bir kısmı plastik bir kısmı alüminyummuş galiba gerçekten daha mı iyidir?

2. el düşünmüyorum teşekkürler.
Tuf Omenden işlemci olarak daha yüksek malzeme ve kasa kalitesini bilemem ama dıştan bakınca asus bana daha iyi bir hissiyat kazandırdı ben olsam asus alırdım

Hiç kimse 14.500 tl verip de tn panel ekrana bakmak istemez

Evet haklısın ama bu cihaz IPS panel.

DISPLAY15.6" FHD (1920x1080), IPS-Level
15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level

http://

Forum sahibi arkadaşın attığı linkte tn panel olarak geçiyor satıcının hatası büyük ihtimal ama yinede ben asus kalitesinden şaşmam

MSI'ın GF serileri çok kalitesiz kesinlikle önermem. 15 bin TL gibi seviyelere çıkıyorsan ASUS ROG veya Lenovo Legion serilerine bak. 2021 TUF serisi de idare eder ama önceliğin ROG veya Legion olsun.

Tuf Omenden işlemci olarak daha yüksek malzeme ve kasa kalitesini bilemem ama dıştan bakınca asus bana daha iyi bir hissiyat kazandırdı ben olsam asus alırdım
Bende şuan Asus'a daha yakın gibiyim, 11.nesil işlemciler ısınma konusunda çok daha iyiymiş galiba bu doğru mu bilen cevaplarsa sevinirim.
MSI'ın GF serileri çok kalitesiz kesinlikle önermem. 15 bin TL gibi seviyelere çıkıyorsan ASUS ROG veya Lenovo Legion serilerine bak. 2021 TUF serisi de idare eder ama önceliğin ROG veya Legion olsun.
Onların daha kaliteli olduğunu biliyorum ama bütçeyi çokta arttırmak istemiyorum ve RTX 3060 ekran kartlı modelleri daha yüksek fiyatlı.

Bende şuan Asus'a daha yakın gibiyim, 11.nesil işlemciler ısınma konusunda çok daha iyiymiş galiba bu doğru mu bilen cevaplarsa sevinirim.

Onların daha kaliteli olduğunu biliyorum ama bütçeyi çokta arttırmak istemiyorum ve RTX 3060 ekran kartlı modelleri daha yüksek fiyatlı.
Isınma sorunu yok yeni nesillerde ama i7 11800h'lar i5'lere göre bir tık fazla ısınıyor. Sizin bütçenize göre bence en mantıklısı Omen. Ekranı da sizin almayı düşündüğünüz TUF'dan daha iyi çünkü.

Geri
Yukarı