15000 TL’ye dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bahsettiğiniz abra kasayı 8 aya yakın kullandım sıkıntısız. Başınıza ne geldi açabilir misiniz? Tulpar kasa hakkında bilgim yok.
Dediğim gibi ilk başta hata verdi servise götürdüm hallettik dediler sonra tekrar aynısı oldu yine götürdüm yine aynı hatayı verdi sonrasında ise menteşe ile ilgili sorun yaşamaya başladım en sonunda monitör aldım şu anda ara sıra hatalar verse de zar zor kullanıyorum. Siz hangi sorunu yaşadınız?

Dediğim gibi ilk başta hata verdi servise götürdüm hallettik dediler sonra tekrar aynısı oldu yine götürdüm yine aynı hatayı verdi sonrasında ise menteşe ile ilgili sorun yaşamaya başladım en sonunda monitör aldım şu anda ara sıra hatalar verse de zar zor kullanıyorum. Siz hangi sorunu yaşadınız?
Ben hiçbir sorun yaşamadım. Ne hatası bu? Hata hata ne hatası?

Fanlarla ilgili hata verdi.
Fan hatası ne onun detayı da belli değil ama yazayım gene de.
MSI geçmişte iki seri ard arda çift fanlı cihazlarını tek fanlı çalıştıran bir sorunla uğraştı. Ama kimse MSI alınmaz demedi.
Fan sorunları özellikle HP cihazlarda çok çektiriyordu. Kim bunlara laf attı? Kimse.
İş güç yerli markaya çamur atmak. Önce kendi sermayeni koruyacaksın ki sonra büyüyeceksin. Türkiye'de girişim yapılmaması çok normal. Adamlar her türlü linç, çamur yiyecek çünkü. Forum ismimi görüyorsunuz değil mi? İşte onlarca sebepten sadece biri.

Fan hatası ne onun detayı da belli değil ama yazayım gene de.
MSI geçmişte iki seri ard arda çift fanlı cihazlarını tek fanlı çalıştıran bir sorunla uğraştı. Ama kimse MSI alınmaz demedi.
Fan sorunları özellikle HP cihazlarda çok çektiriyordu. Kim bunlara laf attı? Kimse.
İş güç yerli markaya çamur atmak. Önce kendi sermayeni koruyacaksın ki sonra büyüyeceksin. Türkiye'de girişim yapılmaması çok normal. Adamlar her türlü linç, çamur yiyecek çünkü. Forum ismimi görüyorsunuz değil mi? İşte onlarca sebepten sadece biri.
Doğru söylüyorsun.Yerli bir markanın iyi özelliklerinden kimse bahsetmez.Monsterin aynı özelliklerindeki bir asusu bir msı o fiyatlara almak mümkün değil.Bence şu çamur at izi kalır mantığından vazgeçmek gerekiyor.Dünyaya açılacak bir yerli marka bu kadar eleştirilmesi doğru değil.Benim arkadaşımında hp marka laptop var. yumurta kırsan pişerdi.Ben şunu demem hp laptopların hepsi kötüdür diye.Bu acımasızlık olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı