15000 TL'ye IPS Hz'si yüksek monitör önerisi

Rip7605

Centipat
Renk sayısı fazla olan Hz i yüksek IPS panel bir monitör arıyorum. 1, 2K geçebilirim fiyatı 3 adet alacağım ona göre bir öneriniz olursa iyi olur. Mavi renk koruması olursa daha iyi olur.

Renk sayısı fazla olan Hz i yüksek IPS panel bir monitör arıyorum. 1, 2K geçebilirim fiyatı 3 adet alacağım ona göre bir öneriniz olursa iyi olur. Mavi renk koruması olursa daha iyi olur.

27G2SPU'nun 24 inç versiyonun stokları az, o yüzden pahalı fiyattan satılıyor. Tekrar stoklara gelip fiyatının 5000-5500 civarına düşmesini bekleyebilirsiniz.

27g2Spu'nun 24 inç versiyonun stokları az, o yüzden pahalı fiyattan satılıyor. Tekrar stoklara gelip fiyatının 5000-5500 civarına düşmesini bekleyebilirsiniz.

Teker teker 15k hocam hepsi değil.

Toplam 50k gibi düşüne bilirsiniz

Teker teker 15k hocam hepsi değil.

Toplam 50k gibi düşüne bilirsiniz

Bu ikisine bakabilirsiniz.

Ben konuyu anladım ama kaç inç ve hangi çözünürlük onu göremiyorum.
Renk sayısı fazla olmalı diye bir kriter olamaz. Renk sayısı az olan 15K'lık monitör zaten yok.
Kriterlerinizi daha net anlatır mısınız?

27 inç üstü olur çözünürlük için 2K veya 4K gibi bir beklentim yok Full HD de olur.

27 inç üstü olur çözünürlük için 2K veya 4K gibi bir beklentim yok Full HD de olur.

Kullanım amacına ve şekline göre monitör seçilir. 15K'ye hemen hemen her seçenek monitör var.
Ben size kendi beğendiğim monitörleri sunacağım.

31 inç olarak iki model sunacağım.

27 inç olarak dört model sunacağım.

AOC Agon AG275QZN/EU Monitör - bu monitör 240Hz. 2K'da 240FPS görebiliyorsan amiral bir monitördür.
AOC Agon AG275QXN/EU Monitör bu da 165Hz'lik modeli.
Asus TUF Gaming VG27AQ1A Monitör - TUF serisinin en sağlam monitörü.
HP X27q (2V7U5AA) Monitör - alternatif.

Kullanım amacına ve şekline göre monitör seçilir. 15K'ye hemen hemen her seçenek monitör var.
Ben size kendi beğendiğim monitörleri sunacağım.

31 inç olarak iki model sunacağım.

27 inç olarak dört model sunacağım.

AOC Agon AG275QZN/EU Monitör - bu monitör 240Hz. 2K'da 240FPS görebiliyorsan amiral bir monitördür.
AOC Agon AG275QXN/EU Monitör bu da 165Hz'lik modeli.
Asus TUF Gaming VG27AQ1A Monitör - TUF serisinin en sağlam monitörü.
HP X27q (2V7U5AA) Monitör - alternatif.

Full HD 200Hz üstü monitör öneriniz var mı?

Full HD 200Hz üstü monitör öneriniz var mı?

Dediğim gibi seçenek çok. Bu yüzden kriterlerinizi ısrarla soruyorum.

Ayakları büyük gelmezse AOC Agon AG274FZ Monitör amiral bir 240Hz monitördür.
FPS oyunlarıyla yoğun vakit geçirenlere önerdiğim ViewSonic XG2431 Monitör bu ViewSonic'te epey başarılıdır.

Agon daha karma kullanıma sahip. Çünkü renk değerleri daha başarılı. ViewSonic ise tepkime olarak çok seri bir monitör.

Geri
Yukarı