15000 TL'ye kadar okul için laptop önerisi

Merhaba,
15.000 Lira'lık bilgisayar bütçesi ile bilişim sistemleri ve güvenlik okuyacak kızım için ne önerirsiniz?

Bunlara bakabilirsiniz.

Merhaba,
15.000 Lira'lık bilgisayar bütçesi ile bilişim sistemleri ve güvenlik okuyacak kızım için ne önerirsiniz?
Eğer bütçeniz yeterse bu modele bakabilirsiniz. Harici ekran kartı olmasına rağmen Macbook tarzında hafif küçük ve taşınabilir bir laptop, malzeme kalitesi ve paneli rakibi olan ürünlerden daha iyi.

Merhaba,

Eğer bütçeyi 2000TL arttırabilirseniz bunu da alabilirsiniz bu yüksek güce sahip uzun ömürlü teknoloji geliştikçe eskimez 5yıl gider diye tahmin ediyorum (kullanıma göre farklılık gösterebilir)
İyi günler.

Merhaba,
Merhaba,

Şu an için 15.000 Lira. Amacım bir kaç yılda yenileme derdi olmasın. Kızımı mezun etsin. Gerekirse 20.000 Lira'ya çıkabilirim. Çalıştığım firmaya gelen biri Monster önermişti, ben de ne alaka dedim içimden. O yüzden şu an araştırma içindeyim. Standart bir kullanıcı olduğum için sizin gibi bilgi sahibi kardeşlerimin desteğine ihtiyacım var.

Arkadaşlar herkes oyun bilgisayarı önermiş fakat bu bilgisayarlar ağır ve büyük yani taşıması zor. Belki de güçlü bir bilgisayara ihtiyacı yok. Bunlar yerine Macbook Air veya düz laptoplar öneririm eğer güçlü bir bilgisayar gerektiren bir ihtiyacı yoksa.

Merhaba,

Şu an için 15.000 Lira. Amacım bir kaç yılda yenileme derdi olmasın. Kızımı mezun etsin. Gerekirse 20.000 Lira'ya çıkabilirim. Çalıştığım firmaya gelen biri Monster önermişti, ben de ne alaka dedim içimden. O yüzden şu an araştırma içindeyim. Standart bir kullanıcı olduğum için sizin gibi bilgi sahibi kardeşlerimin desteğine ihtiyacım var.
Bilişim sistemleri ve güvenlik bölümünde ne gibi programlar kullanılıyor biliyor musunuz?
Arkadaşlar herkes oyun bilgisayarı önermiş fakat bu bilgisayarlar ağır ve büyük yani taşıması zor. Belki de güçlü bir bilgisayara ihtiyacı yok. Bunlar yerine Macbook Air veya düz laptoplar öneririm eğer güçlü bir bilgisayar gerektiren bir ihtiyacı yoksa.
Attığım model ağır değil, 14'' 1.6kg bir laptop. Yine de bir Macbook değil elbette.

Merhaba,

Şu an için 15.000 lira. Amacım birkaç yılda yenileme derdi olmasın. Kızımı mezun etsin. Gerekirse 20.000 Lira'ya çıkabilirim. Çalıştığım firmaya gelen biri Monster önermişti, ben de ne alaka dedim içimden. O yüzden şu an araştırma içindeyim. Standart bir kullanıcı olduğum için sizin gibi bilgi sahibi kardeşlerimin desteğine ihtiyacım var.

Forumda genel sorsanız Monster önerilmez kasa vb kalitesizdir biraz ancak sizin bileceğiniz iş.

Merhaba,

Şu an için 15.000 lira. Amacım birkaç yılda yenileme derdi olmasın. Kızımı mezun etsin. Gerekirse 20.000 Lira'ya çıkabilirim. Çalıştığım firmaya gelen biri Monster önermişti, ben de ne alaka dedim içimden. O yüzden şu an araştırma içindeyim. Standart bir kullanıcı olduğum için sizin gibi bilgi sahibi kardeşlerimin desteğine ihtiyacım var.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200JUTX Ryzen 7 5800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Uzun süreler kafası ağrımadan rahat kullanacaktır bu laptopu. Ekstra bir işlemde gerekmez yükseltme gibi.

Geri
Yukarı