15000 TL'ye performanslı ve hafif laptop tavsiyesi

proixewety

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu an M1 MacBook kullanıyorum fakat işlerim için Windows bilgisayara geçmem gerekiyor. Matebook serisine baktım hafif, şarj süresi yüksek fakat ekran kartı olmadığı için oyunlarda ve Adobe programlarında tam performans alamıyorum. En azından şarj süresi 4-5 saat gidecek hafif ve güçlü bir laptop tavsiyesi olan var mı?

Bütçem maksimum 15000 TL.

Şarjının 4-5 saat gideceğini sanmıyorum ama ekran kartlı gaming laptoplar o kadar gitmiyor zaten. 2.2kg uygunsa bu modeli stok bitmeden alın derim.

Merhabalar, şu an M1 MacBook kullanıyorum fakat işlerim için Windows bilgisayara geçmem gerekiyor. Matebook serisine baktım hafif, şarj süresi yüksek fakat ekran kartı olmadığı için oyunlarda ve Adobe programlarında tam performans alamıyorum. En azından şarj süresi 4-5 saat gidecek hafif ve güçlü bir laptop tavsiyesi olan var mı?

Hangi oyunları oynayacaksınız?

Şık duran bir cihaz. Oyunda oynatır iş de yaptırır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı