15000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
15000

NexusDayTR

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar öncelikle selamlar, ben ekran görüntülerinde de olduğu gibi, böyle bir sistem alıp toplamayı düşünüyorum. Fakat sizin de önerilerinizi vs. dinlemek isterim. Sizce bu sistemi direkt alınır mı, yoksa fiyatların düşmesini mi beklemeliyim?

1.png

2.png

Bekleyin mining azaldığı için kartlar ucuzlayacak volkan oyun kuvvetleri gibi kanalların topladığı sistemler F/P oluyor bekleyin yakında bir tane daha gelir.

Kısacası miningli kartlar çoğalacak.
Arkadaşlar öncelikle selamlar, ben ekran görüntülerinde de olduğu gibi, böyle bir sistem alıp toplamayı düşünüyorum. Fakat sizin de önerilerinizi vs. dinlemek isterim. Sizce bu sistemi direkt alınır mı, yoksa fiyatların düşmesini mi beklemeliyim?

Eki Görüntüle 1121181

Eki Görüntüle 1121184

Toplamak yerine Sinerji İtopya vb sitelerin indirimlerini beklemelisin eminim ki daha uyguna gelecektir.

11.499, 24 belirttiğim sistem.

Toplamak yerine Sinerji İtopya vb sitelerin indirimlerini beklemelisin eminim ki daha uyguna gelecektir.

Normal de sinerjiden bende bekletiyordum fakat, şikayet var vs gibi siteleri biraz gezdiğim zaman, malının arkasında durmadığına dair çok şikayet ve yorum gördüm. O yüzden pek güvenemiyorum.

Normal de Sinerji'den bende bekletiyordum fakat, şikayet var vs gibi siteleri biraz gezdiğim zaman, malının arkasında durmadığına dair çok şikayet ve yorum gördüm. O yüzden pek güvenemiyorum.

Normaldir. Evet şikayet çok ama bu durumlar ürünü aldıktan sonra oluşacak sorunlarda en ufak soruya cevap veremiyen bir destek sistemidir.

Hayır sıfır kartlar mining tarlaları yerine oyuncu kasalarına girecek.
2. el ekran kartı almam aldırtmam.🙂🙂

Bekleyin mining azaldığı için kartlar ucuzlayacak volkan oyun kuvvetleri gibi kanalların topladığı sistemler F/P oluyor bekleyin yakında bir tane daha gelir
Evet birçok ülkede bunun düşüşü görüldü. Geçen Amazon Germany' de 7500 civarına gördüm 3060 TUF ekran kartını fakat, daha ben yetişemeden hemen sömürdüler ve stok kalmadı. Bir de Almanya tarafında baya düşüşler gördüm ve incelemeler de okudum. Amerika da aynı şekilde güzel bir stok sağlayıp düşüş yapacaktır kartlarda.
Hayır sıfır kartlar mining tarlaları yerine oyuncu kasalarına girecek.
2. el ekran kartı almam aldırtmam.🙂🙂
Zaten mining de köle olarak çalıştırılan bir kart alınmaz, şahsen. Çünkü kart son gücüyle 7/24 tüketiliyor, alıp bir de başa bela etmeye gerek yok. 😄😄😄😄
Beklemelisiniz şahsen.
Teşekkürler. Görüşün çok önemli benim için. ☺️

Hocam genel olarak ekran kartları düşecek işlemci vb. gibi parçalarda durum ne olur?
Ben işlemciyi ilk koyduğum da 25/07 tarihindeydi, ilk fiyatı 1650 TL idi Amazonda, daha sonra 1561 TL ye kadar geriledi. Şahsen onlarında zamanla düşeceğine inanıyorum.
Hocam genel olarak ekran kartları düşecek işlemci vb. gibi parçalarda durum ne olur?
Ekran görüntüsünde ki parçaların fiyatı güncel fiyatları. Hepsi düşüşe geçti sepetim de. Daha yüklenenini görmedim. Yükselse bile stok getirdikçe düşüyor.

Geri
Yukarı